نور معرفت
با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی؛

سلسله نشست های بانوان رهبران پیشرفت

سلسله نشست های بانوان رهبران پیشرفت

به گزارش نور معرفت سلسله نشست های بانوان فرهیخته با عنوان بانوان رهبران پیشرفت به همت سازمان تبلیغات اسلامی و به سبب پررنگ کردن نقش بانوان در انتخابات و پیگیری مطالبات آنها از دولت آینده برگزار می گردد.به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سلسله نشست های بانوان فرهیخته با عنوان «بانوان رهبران پیشرفت» در شهرهای مختلف کشور به منظور پررنگ کردن نقش بانوان در انتخابات و مشارکت حداکثری آنها در این حوزه برگزار می گردد.
حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تابحال با حضور در سه استان مشهد، قم و سمنان در این سلسله نشست ها شرکت کرده و به اهمیت نقش آفرینی بانوان مکتبی در برگرداندن ورق انتخابات در ایام پیشرو تاکید کرده است.
نقش مهم بانوان در ایجاد امید و ترغیب به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از دیگر موارد مطرح شده توسط حجت الاسلام قمی در این جلسه ها بوده است.
همچنین بانوان مطالبات فرهنگی خود از دولت آینده و نظرات خود در ارتباط با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را مطرح می کنند.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در نشست های «بانوان رهبران پیشرفت» بر نقش مهم بانوان مکتبی در پیش برد اهداف انقلاب تاکید کرده و خاطرنشان کرد: جامعه ای که نقش «دختران، بانوان و مادران» را جدی نگیرد، محکوم به زوال است.
ارائه گزارش فعالیتهای بانوان در استان ها از دیگر بخش های این نشست ها است.
گفتنی است، ادامه این سلسله نشست ها با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در زنجان، کرمانشاه، همدان، اصفهان و اسلامشهر برگزار می شود.


منبع:

1400/03/23
22:48:54
5.0 / 5
1004
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد