نور معرفت
ارزانی مطرح كرد:

تقارن دهه كرامت و انتخابات فرصتی برای مشاركت حداكثری مردم در تعیین سرنوشت كشور

تقارن دهه كرامت و انتخابات فرصتی برای مشاركت حداكثری مردم در تعیین سرنوشت كشور

حجت الاسلام و المسلمین ارزانی با اشاره به تقارن دهه کرامت و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری اظهار نمود: این اتفاق و همزمانی، فرصتی برای تبلیغ و جلب مشارکت حداکثری مردم برای تعیین سرنوشت خودشان است.


به گزارش نور معرفت به نقل از ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما)، نشست مجازی دستگاهها و کارگروه های عضو در شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت ظهر امروز دوشنبه ۲۸ اردیبهشت در بستر فضای مجازی انجام شد.
حجت الاسلام و المسلمین «حبیب رضا ارزانی» در این جلسه طی سخنانی با اعلان اینکه فعالیت در این حوزه و برنامه هایی که در دهه کرامت برگزار می گردد اقدامی در امتداد اعتلای نام و سیره اهل بیت(ع) است، اظهار نمود: امسال دهه کرامت با انتخابات ریاست جمهوری تقارن دارد، پس باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و برمبنای وظیفه شرعی خودمان باید همه را به حضور حداکثری در انتخابات سفارش نماییم اما پر واضح است که نباید از فضای دهه کرامت بعنوان تریبون انتخابی، له یا مقابل کاندیدایی استفاده گردد.
رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت اضافه کرد: آنچه که اهمیت دارد آنست که برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و حضور حداکثری مردم تلاش شود به این معنا که مردم خودشان در سرنوشت خود موثر باشند، بدین سبب در عرصه مذکور نه فقط باید تبلیغ شود که باید از موقعیت های مختلف برای ورود و حضور پرشور افراد در انتخابات استفاده نمائیم چونکه ممکنست باتوجه به وجود برخی نابسامانی ها، دشمن در صدد ایجاد موانعی باشد، با این وصف وظیفه ما دعوت همه مردم به حضور حداکثری در این حوزه بدون جانبداری از هیچ کدام از کاندیدا است.
ایشان سپس به اهمیت عرصه بین الملل و اتفاقاتی که در فلسطین رخ داده است، اظهار داشت: قتل عامی که در چند روز اخیر رخ داده است بی سابقه بوده و خیلی از کودکان و نوجوانان فلسطینی در آن به شهادت رسیدند؛ ما نمی توانیم بگوییم عاشق امام رضا(ع) هستیم و دهه کرامت را در ایران برگزار می نماییم اما نسبت به این مساله توجهی نکنیم. بدین سبب از اعضا و فعالان در عرصه بین الملل درخواست می کنم برای دفاع از آموزه های رضوی با تاکید بر مباحث دفاع از مظلوم تمهیدات لازم را بیندیشند.
حجت الاسلام و المسلمین ارزانی در ادامه به فعالیت و اهتمام ستادهای استانی دهه کرامت اصرار کرد و اضافه کرد: باتوجه به آنچه که اشاره شد انتظار می رود در سطح استانها شاهد فعالیت مضاعفی باشیم و با رعایت پروتکلهای بهداشتی و توجه به رنگ بندی های اعلامی از طرف ستاد مبارزه با کرونا، فعالیت ها ادامه یابد.
رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در ادامه نسبت به استفاده از ظرفیت های رسانه های مختلف اصرار کرد و اضافه کرد: همین طور تمرکز و توجه بر کارهای اعتاب چهارگانه و پشتیبانی از برنامه های آنها از طرف سایر دستگاهها، بهره مندی از رهنمودهای نمایندگان ولی فقیه در سطح استانها از مواردی است که باید در این ایام ذیل فعالیت ها مورد توجه باشد.1400/02/27
18:32:10
5.0 / 5
600
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد