نور معرفت

امكان زیارت آنلاین امام رضا (ع) و مشاهده ۲۴ ساعته حرم رضوی برقرار شد

امكان زیارت آنلاین امام رضا (ع) و مشاهده ۲۴ ساعته حرم رضوی برقرار شد

معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس از انجام برنامه ریزی جهت امکان زیارت آنلاین امام رضا (ع) و مشاهده 24 ساعته حرم رضوی آگاهی داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، محمد مهدی خیرجو معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس با اشاره به دیدار با اعضای هیئت امنای سامانه «هیئت آنلاین» و شروع همکاری آستان قدس رضوی با هیئت آنلاین اظهار نمود: اتفاقات خوبی در هیئت آنلاین رخ داده و برای امضای تفاهمنامه طولانی مدت همکاری با این سامانه اعلام آمادگی کرده ایم چونکه هر کاری که برای دوده علیهم السلام انجام گیرد در حقیقت در امتداد اهداف ما در آستان قدس رضوی نیز است.
وی ادامه داد: ظرفیت معرفی حضرت امام رضا مقابل السلام بسیار گسترده است. چیزی که ما می بینیم و معرفی می شود نوک آن کوه یخ هم نیست. شاید نقطه ای روی نوک آن کوه است که فعلا بازنمایی می شود. ما حداقل ۸۰۰ سال محتوای مکتوبِ دیوانی در اینجا داریم که خیلی هایشان دست نخورده هستند و حتی تا کنون کسی نرفته است اینها را استخراج و استفاده نماید.
معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس با اعلان اینکه هیئت ها، حسینیه ها و تکیه ها همگی برای انتقال پیام دوده علیهم السلام هستند، تصریح کرد: باید دراین زمینه هر محتوای مرتبطی به هیئت آنلاین ارجاع داده شود و به مرور این سامانه منبع و مرجع شود.
خیرجو اضافه کرد: پیشنهاد جهت راه اندازی برنامه ۲۴ ساعته از حرم رضوی مقابل السلام بر روی سامانه هیئت آنلاین نیز منطقی است و بنده راه اندازی آنرا پیگیری خواهم کرد.
وی همین طور به ارتباط آستان قدس با هیئت های خارجی اشاره و اشاره کرد: به نظرم باید برای مخاطب بین المللی بخشی راه اندازی نمائیم که این مساله با همکاری ما میسر خواهد بود و در بستر هیئت آنلاین فضا را جهت استفاده زوار و مخاطبان بین المللی فراهم می نماییم.
خیرجو با اشاره به راه اندازی بخشی برای موضوع «سبک سازی» اظهار داشت: این مسأله خصوصاً برای احیای سبک های مداحی در حالِ فراموشی مفیدست.
احسان جلایر مدیر شبکه امام رضا مقابل اسلام نیز در این دیدار با آرزوی موفقیت برای خادمان هیئت آنلاین از آمادگی جهت راه اندازی شبکه های عربی و اردوی امام رضا( ع) سخن گفت و قرار شد این شبکه ها از سامانه هیئت آنلاین برای عموم مخاطبان و علاقمندان با ترافیک رایگان منتشر شود.
سامانه هیئت آنلاین به آدرسHeyatonline.ir محتوای سامانه را در اختیار کاربران قرار می دهد. همین طور ترافیک استفاده از این سامانه برای کاربران رایگان است.1399/11/09
12:08:22
0.0 / 5
727
تگها: اسلام , امام
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد