نور معرفت
برای همكاری های فرهنگی و قرآنی مشترك؛

امضاء تفاهم نامه همكاری میان رادیو معارف و جامعه قرآنی عصر

امضاء تفاهم نامه همكاری میان رادیو معارف و جامعه قرآنی عصر

مدیر رادیو معارف اظهار داشت: تبیین، نشر و ترویج مفاهیم و معارف ناب قرآنی از وظایف اصلی رادیو هست و برای رسیدن به این اهداف آمادگی کامل برای تعامل بیشتر با جامعه فرهنگی قرآنی عصر را داریم.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، در دیدار مسعود کاویانی مدیر رادیو معارف با حجت الاسلام حسینی مدیر جامعه فرهنگی و قرآنی عصر وابسته به بنیاد خاتم الاوصیاء (عج)، تفاهم نامه همکاری بین این دو مجموعه منعقد شد.
در این دیدار که در شبکه رادیویی معارف برگزار شد؛ حجت الاسلام حسینی ضمن ابراز خرسندی از حضور در رادیو، رسانه دینی شبکه رادیویی معارف را در ترویج مفاهیم ناب قرآنی و حضرات دوده علیهم السلام موفق دانسته و با اشاره به استقبال مخاطبان از رادیو اظهار داشت: باید از ظرفیت رادیو معارف برای ترویج تشکل های قرآنی مردم نهاد و طرح برگزاری جلسات قرآنی خانگی بهره برد.
در ادامه این دیدار آقای کاویانی مدیر رادیو معارف ضمن خیر مقدم اظهار داشت: کاربردی شدن قرآن در زندگی مردم اهمیت زیادی دارد و نقش رسانه ها خصوصاً رادیو معارف برای رسیدن به این امر را مهم دانست.
مدیر رادیو معارف در ادامه اظهار داشت: تبیین، نشر و ترویج مفاهیم و معارف ناب قرآنی از وظایف اصلی رادیو هست و برای رسیدن به این اهداف آمادگی کامل برای تعامل بیشتر با جامعه فرهنگی قرآنی عصر را داریم.
شایان ذکر است در آخر این جلسه تفاهم نامه همکاری بین این دو مجموعه منعقد شد.

1399/09/14
20:35:07
5.0 / 5
1050
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد