نور معرفت

آغاز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم در بخش بانوان به صورت مجازی

آغاز چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم در بخش بانوان به صورت مجازی

چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم در بخش بانوان از امروز به صورت ویدئوكنفرانس در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه شروع شد كه نمایندگان شش استان در روز اول مسابقات به رقابت با هم می پردازند.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، چهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش بانوان از بامداد امروز، ۱۸ آبان ماه به صورت ارتباط تصویری با مراکز استانها شروع شده و تا روز جمعه ۲۳ آبان ماه ادامه دارد.
در بخش بانوان ۱۴۹ شرکت کننده از سراسر کشور در رشته هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء به رقابت با یکدیگر می پردازند.
شرکت کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئوکنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران، ارتباط برقرار می کنند.
در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی برمبنای زمان بندی اعلام شده رقابت خودرا انجام می دهند.
در بخش بانوان چهل وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن تیم داوری ۱۸ نفره ای به امر قضاوت می پردازند و سرپرستی این تیم را حوریه عقبایی بر عهده دارد.1399/08/19
14:46:56
5.0 / 5
957
تگها: قرآن
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد