نور معرفت

تشریح برنامه های قرآنی ویژه گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

تشریح برنامه های قرآنی ویژه گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش نور معرفت فعالیتهای كارگروه قرآنی ستاد بزرگداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی تشریح شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، با عنایت به تشکیل ستاد بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی و مسئولیت سازمان دارالقرآن الکریم بعنوان کارگروه قرآنی این ستاد، سه عنوان ویژه برنامه به همین مناسبت از روز چهارشنبه سیزدهم آبان تا سالروز شهادت آن سردار عظیم الشأن و یاران با وفایش از جانب این کارگروه اجرا خواهد شد.

عناوین برنامه ها عبارتند از:
- چله گفتمان سازی مکتب قرآنی حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی
- برگزاری مسابقه کتابخوانی با مشارکت استان ها در دو مرحله (منبع: کتاب جهاد و شهادت و کتاب جستاری پیرامون ده خصوصیت مدیریت قرآنی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی) که فایل پی دی اف آنها در سایت تلاوت و فضاهای مجازی اختصاص داده شده به این طرح بارگذاری شده است.
- پویش هزاران ختم قرآن کریم از ۱۳ آبان تا سالروز شهادت حاج قاسم که سامانه مربوطه در سایت تلاوت به نشانی www.telavat.ir فعال است که علاقه مندان برای شرکت در این پویش ملی می توانند یا انتخاب حزب و یا جزء مورد نظر در این طرح سهیم باشند.
اجرای ویژه برنامه های فوق الذکر هم با مشارکت مستقیم ادارات امور قرآنی استان ها و با همیاری تمامی فعالان قرآنی بخصوص موسسات و خانه های قرآن صورت خواهد گرفت.
درگاه های اختصاص یافته برای شرکت عموم مردم در این طرح علاوه بر سایت تلاوت به نشانی www.telavat.ir، صفحه اینستاگرامی ستاره باران به آدرس setarebaran_ir و کانال های تلگرام و ایتا در فضای مجازی به نشانی @telaavat است.
منبع:

1399/08/18
20:05:00
5.0 / 5
1303
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد