نور معرفت

نمایشگاه مجازی اربعین تجلی وحدت در كثرت در فرانسه برپا شد

نمایشگاه مجازی اربعین تجلی وحدت در كثرت در فرانسه برپا شد

نور معرفت: رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه، نمایشگاه مجازی سه بُعدی ˮ اربعین تجلی وحدت در كثرت ˮ با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی برپا كرد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، رایزنی فرهنگی ایران در فرانسه، نمایشگاه مجازی سه بُعدی "اربعین تجلی وحدت در کثرت" با محوریت راهپیمایی اربعین حسینی برپا کرد.
باتوجه به محدودیت های به وجود آمده به سبب شیوع بیماری همه گیر کرونا و ممنوعیت تجمعات مختلف در فرانسه، بخش عمده کارهای فرهنگی و تبلیغی رایزنی فرهنگی ایران در پاریس به مناسبت بزرگداشت اربعین حضرت سید الشهدا(ع)، به تهیه و تدوین محتواهای فرهنگی و هنری در بسترهای مختلف فضای مجازی اختصاص یافته است.
در این راستا، رایزنی فرهنگی کشورمان مبادرت به برگزاری نمایشگاه سه بُعدی "اربعین، تجلی وحدت در کثرت" درباب راهپیمایی اربعین با ارائه زیباترین تصاویر از مشارکت گسترده شیفتگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از نقاط مختلف جهان در این گردهمایی جهانی در تعظیم شعائر معنوی الهی کرده است.
این نمایشگاه با هدف آشنایی مخاطبان فرانسوی و ایرانی با شکوه و عظمت این راهپیمایی با تاکید بر حضور ادیان مختلف و ملیت های متفاوت و بیش از هر چیز بر تجلی همدلی معناگرایان با وجود تعدد و تکثر ظاهری در این رویداد عظیم می پردازد.
علاقه مندان برای بازدید مجازی از این نمایشگاه می توانند به آدرس الکترونیکی https: //bit.ly/۳ntWGwY مراجعه کنند.
منبع:

1399/07/21
14:25:49
5.0 / 5
1453
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد