نور معرفت

طرح نایب شهید امسال به شكلی متفاوت اجرا خواهد شد

طرح نایب شهید امسال به شكلی متفاوت اجرا خواهد شد

پایگاه اطلاع رسانی اربعین اعلام نمود: بر طبق هماهنگی های صورت گرفته با حشدالشعبی عراق، طرح نایب شهید همانند سال های گذشته در روزهای اربعین حسینی برگزار می شود، با این تفاوت كه امسال به سبب وضعیت كرونایی جهان، حشدالشعبی مسئول اجرای این طرح خواهد بود و ما راهبری این طرح را بر عهده خواهیم داشت.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، حسین عامریان- مسئول کارگروه ایثار و شهادت کمیته فرهنگی آموزشی اربعین و مسئول طرح نایب شهید- از اجرای این طرح با هماهنگی حشدالشعبی عراق آگاهی داد.
وی ادامه داد: بر طبق هماهنگی های صورت گرفته با حشدالشعبی عراق، طرح نایب شهید همانند سال های گذشته در روزهای اربعین حسینی برگزار می شود، با این تفاوت که امسال به سبب وضعیت کرونایی جهان، حشدالشعبی مسئول اجرای این طرح خواهد بود و ما راهبری این طرح را بر عهده خواهیم داشت.
عامریان درباب برنامه های این کارگروه در سطح فضای مجازی عنوان کرد: مستندی از کارهای سال های گذشته و همین طور کلیپ هایی متناسب با این مساله جهت نشر در فضای مجازی در حال ساخت و تدوین است تا ایام اربعین در این فضا به خوبی بازتاب داده شود.1399/06/23
21:51:50
5.0 / 5
1757
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد