نور معرفت

حمایت ۲

حمایت ۲

نور معرفت: مدیركل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشاركت های معاونت قرآن و عترت از حمایت 2/6 میلیارد ریالی مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در فضای مجازی آگاهی داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدفخرالدین اسماعیلی- مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکتها- از حمایت معاونت قرآن و عترت درباب طرح های مؤسسات قرآن و عترت با قابلیت اجرا در فضای مجازی، با اعتبار دو میلیارد و ششصد میلیون ریال آگاهی داد.
اسماعیلی اظهار داشت: بعد از ارسال فراخوان کارگروه فضای مجازی به تمامی استانها درباب دریافت ایده ها و طرح های قرآنی در فضای مجازی؛ در نهایت طرح­ های ۷۸ مؤسسه قرآنی با نظارت و داوری کارشناسان برگزیده شد که مبلغ ۲/۶۰۰ میلیون ریال از طرف کمیته حمایت دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت ها به حساب آن مؤسسات واریز شد.
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، آموزش و توسعه مشارکت ها ضمن تاکید بر حمایت های صورت گرفته از طرح های نرم افزاری و برنامه محور موسسات فرهنگی قرآن و عترت، اشاره نمود و اظهار داشت: این حمایت در واقع قسمتی از جبران هزینه های تهیه و تولید برنامه ها و نرم افزارها بوده است که علاوه بر آن نیز حمایتی از طرف برخی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها جهت اجرای هر چه بهتر طرح های یاد شده اختصاص داده شد که جای تقدیر و تشکر دارد.
او در آخر ابراز امیدواری کرد با انجام این قبیل حمایت ها زمینه آشنایی و هدایت هر چه بیشتر مؤسسات و فعالان قرآنی جهت انجام فعالیت در فضای مجازی فراهم شود.
جهت مشاهده لیست عناوین طرح ها و مؤسسات حمایت شده اینجا را کلیک کنید.


منبع:

1399/05/27
21:59:26
5.0 / 5
1603
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد