نور معرفت
در دهه محرم انجام می شود؛

برگزاری بزرگ ترین محفل قرآنی كشور به صورت مجازی

برگزاری بزرگ ترین محفل قرآنی كشور به صورت مجازی

به گزارش نور معرفت همدان مدیر واحد تخصصی قرآن و عترت كانون فرهنگی و هنری اندیشه شهرستان نهاوند اظهار داشت: امسال همزمان با دهه ماه محرم بزرگ ترین محفل قرآنی كشور به صورت مجازی انجام می شود.


پیام بحیرایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: بزرگ ترین محفل قرآنی کشور از شب اول محرم به مدت ۱۰ شب با حضور ۲۰ تن از قاریان بین المللی و ممتاز کشوری به صورت مجازی و بوسیله اینستاگرام برگزار می شود.
این فعال قرآنی با اشاره به اینکه این محفل هر شب از ساعت ۲۲: ۳۰ تا ۲۳ به مدت ۱۵ دقیقه برای هر قاری برگزار می شود، اظهار داشت: پخش آنلاین این محفل از صفحات pyambahiraii۹۰ و khabar_qurani و nahavand_qurani در اینستاگرام خواهد بود.
وی بیان کرد: استاد محمدجواد موسوی درچه ای، محمدحسن موحدی، خسرو امینی، هادی رحیمی، سیدعلی موسوی، وحید نظریان، احسان بیات، احمد رحیمی، رضا رحمانی و امین عبدی برخی از قاریان بین المللی ممتاز کشوری حاضر در این محفل هستند.
بحیرایی اشاره کرد: سیدجاسم موسوی، محمد کاکاوند، حسین شالچی، هادی موحد امین، محمدجواد پناهی، مجید فقیه، حسین حسنگاویار، حبیب صداقت، حسین کولیوند و سعید(مختار) دهقان از دیگر قاریان حاضر در این محفل خواهند بود.
منبع:

1399/05/20
22:17:53
5.0 / 5
2053
تگها: فرهنگ , قرآن , هنر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد