نور معرفت
آیت الله فقیهی:

وحدت و انسجام در شرایط كنونی كشور یك لزوم است

وحدت و انسجام در شرایط كنونی كشور یك لزوم است

به گزارش نور معرفت آیت الله فقیهی اظهار داشت: در شرایط كنونی كشور، اتحاد، انسجام و وحدت یك لزوم است.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، آیت الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم امروز ۲۵ دیماه در درس اخلاق خود ضمن اشاره به حوادث اخیر و تسلیت به جانباختگان حادثه هوایی اظهار داشت: اساسا فقدان عزیزان و بخصوص دانشجویان برای جامعه ما دردناك است و ما هم فرزندان خویش را از دست دادیم اما در شرایطی كه كشور با اقدامات رژیم خونخوار ایالات متحده آمریكا در وضعیت جنگی قرار داشت، این حادثه رخداد و یك خطای انسانی عامل این ضایعه دردناك شد.
عضو جامعه مدرسین با بیان خدمات ارزشمند سپاه پاسداران اظهار داشت: برادران خدوم سپاه، در حوادث مختلف از خود جانفشانی نشان دادند. در ماجرای داعش، در جنگ تحمیلی، در دوران بعد از جنگ، در تمام ابعاد از جنگ نظامی تا عرصه های مختلف فرهنگی و … از خود گذشتگی كردند. آنها با جانفشانی امنیت كشور را تأمین كردند. نباید برای یك اشتباه كه البته در جای خود دردناك است، تمام خدمات شایسته این عزیزان را نادیده بینگاریم.
استاد درس اخلاق حوزه علمیه با تاكید بر پرهیز از اختلاف افكنی اظهار داشت: در شرایط كنونی كشور، اتحاد، انسجام و وحدت یك لزوم است. شهید سلیمانی با شهادت خودشان این وحدت را تقویت كرد و ما هم وظیفه داریم در این راه گام برداریم. در شرایط سرمای زمستان، هر كسی كه توانایی كمك و امدادرسانی دارد، برادران سیستانی را دریابد. به یاری آنان بشتابید. دولت محترم هم از ظرفیت های خود برای كمك به سیل زدگان استفاده نماید.


1398/10/25
20:08:42
5.0 / 5
4445
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد