نور معرفت

انتصاب مدیران بیست وهشتمین دوره نمایشگاه قرآن

انتصاب مدیران بیست وهشتمین دوره نمایشگاه قرآن

نور معرفت: احكام مدیران بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن كریم از طرف عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد صادر شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، به نقل از معاونت قرآن و عترت ارشاد عبدالهادی فقهی زاده در نخستین جلسه ستاد اجرایی بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم با معرفی مدیران این نمایشگاه، هدف از برگزاری این جلسه را معرفی مدیران نمایشگاه و سیاست ها و اهداف آن و ارتقای سطح كیفی برنامه ها، نوآوری، كمك به رونق بیشتر تولید آثار و محصولات قرآنی، بهره گیری از فرصت های فضای مجازی و گسترش حوزه اثرگذاری در استانها و شهرستان ها دانست.
در این جلسه پشتیبانی از اقتصاد فرهنگ و هنر قرآنی، زمینه سازی برای تعامل و هم افزایی مراكز و فعالان عرصه قرآن و عترت در داخل و خارج از كشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
فقهی زاده در احكامی جداگانه حجت الاسلام علی ملّانوری را بعنوان -مدیر حوزوی و دانشگاهی- محمدمهدی عزیززاده مدیر -فرهنگ و هنر قرآنی- مریم قاسم احمد -مدیر كودك و نوجوان- محمود واعظی-مدیر بین الملل- سیدیاسر ساجدی -مدیر فضای مجازی- مهدی غلامعلی -مدیر بخش عترت- و حمیدرضا شیخ ویسی را به عنوان- مدیر نهادها و موسسات- بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم منصوب نمود.
رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم همین طور حجت الاسلام محمدعلی خسروی را به سمت -مشاور علمی- ابوالقاسم ایرجی را بعنوان -مشاور اجرایی- محمد مولایی را -مدیر حوزه ریاست و تشریفات- وحید مرسلی را -مدیر دبیرخانه و امور هماهنگی- رضا بصیرت را -مدیر اجرائی و پشتیبانی- رامین ویسی را -مدیر حراست- صادق صاحبی را -مدیر نظارت و ارزیابی- سید فخرالدین اسماعیلی را -مدیر روابط عمومی- محمدتقی حق بین را -مدیر محصولات فرهنگی و هنری- و مرتضی خدمتكار را -مدیر امور قراردادها و مالی- تعیین كرد.
فقهی زاده در این جلسه بر بهره برداری از دستاوردها و تجارب دوره های پیشین نمایشگاه، مدیریت نظام مند و كوشش برای توسعه و ترویج فرهنگ و آموزه های قرآن و عترت تاكید كرد.
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۹ آبان ماه در احكامی اعضای شورای سیاستگذاری بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم را منصوب نمود كه شامل حجج اسلام حمید محمدی، محمدرضا حشمتی، محمدعلی خسروی، محمدعلی مهدوی راد، عبدالهادی مسعودی، محمد مهدی معراجی و احمد مازنی بودند.
احمد مسجد جامعی، محمدعلی خواجه پیری، عباس سلیمی، ابوالقاسم ایرجی، ولی یاراحمدی، محمدرضا جوادی یگانه، نجفقلی حبیبی و عبدالهادی فقهی زاده و خانم لادن حیدری از دیگر اعضای این شورا بودند كه توسط صالحی عرضه شدند.
منبع:

1398/10/01
11:49:54
5.0 / 5
4360
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد