نور معرفت
نماینده ولی فقیه در امورحج و زیارت :

۱۷ نهاد و سازمان باید در برقراری عمره مفرده مشارکت کنند

۱۷ نهاد و سازمان باید در برقراری عمره مفرده مشارکت کنند

به گزارش نور معرفت، حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب ضمن اشاره به این که درصددیم از ماه ربیع الاول اعزام های عمره مفرده صورت گیرد اظهار داشت: بیشتر از 5 میلیون و 850 هزار نفر برای سفر عمره از سالهای قبل ثبت نام کرده اند.حجت الاسلام سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار مهر درباب زمان برگزاری عمره مفرده اظهار داشت: اقداماتی در حال انجام می باشد و ما در نخستین فرصتی که بتوانیم زمان ثبت نام را اعلام می نماییم.
وی با اشاره به این که هم اکنون هیچ مشکلی از طرف طرف ایرانی و عربستانی نیست، اظهار داشت: هر کاری که به این وسعت برای چندین هزار زائر می خواهد صورت گیرد نیازمند برنامه ریزی دقیق است و آن چه که برای ما اهمیت دارد امنیت زائران؛ عزت، سلامت و صحت اعمال آنها است و ما باید تمام کارها را به نحوی انجام دهیم که در زمان برقراری حج عمره مشکلی پیش نیاید.
حجت الاسلام نواب با تأکید بر این که ۱۷ سازمان و نهاد در عملیات عمره مفرده مشارکت دارند افزود: با برقراری عمره مفرده ۱۷ سازمان و نهاد باید درگیر شوند تا این کار صورت گیرد. همچون وزارت امور خارجه، وزارت اطلاعات، وزارت راه و شهرسازی و وزارت کشور باید پای کار باشند تا اجرای دقیقی برای اعمال عمره مفرده صورت بگیرد.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به این که در صددیم از ماه ربیع الاول اعزام های عمره مفرده صورت گیرد اظهار داشت: بیش از ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار نفر برای سفر عمره از سالهای قبل ثبت نام کرده و در نوبت اعزام به سرزمین وحی هستند.

1402/06/08
07:37:12
5.0 / 5
146
تگها: اسلام , دین , سفر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد