نور معرفت
انصاریان:

تمام برکات زندگی ما از امام حسین(ع) است

تمام برکات زندگی ما از امام حسین(ع) است

به گزارش نور معرفت، این استاد اخلاق اظهار داشت: والله قسم تمام برکاتی که در زندگی، باطن و ثابت قدمی ما وجود دارد، در درجه اول صد درصد از برکت اباعبدالله(ع) است.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، حجت الاسلام شیخ حسین انصاریان -استاد اخلاق- در سخنرانی دهه اول ماه محرم که در حسینیه هدایت برگزار می شود، با اشاره به مقام امام حسین(ع) در پیشگاه خداوند متعال اظهار داشت: والله قسم تمام برکاتی که در زندگی، باطن و ثابت قدمی ما وجود دارد در درجه اول صد درصد از برکت اباعبدالله(ع) است.
وی افزود: خداوند امام حسین(ع) را یک موجود بابرکت معرفی می کند و من در هیچ روایتی ندیدم که خداوند در مورد کسی یا چیزی اینطور گفته باشد.
این استاد اخلاق تصریح کرد: ببینید خدا ما را با چه کسی پیوند زده است و امام حسین(ع) در پیشگاه خدا از چه ارزشی برخوردارست که متصل به او هم ارزش را از او کسب می کند.
انصاریان اشاره کرد: حالا خداوند یک نفر را با کفش جفت کردن در مراسم امام حسین(ع)، جارو زدن، چایی ریختن، پول دادن و حتی مشکلی پوشیدن قبول می کند، اما در کنار این اتفاقات کوچک و بزرگ که خدا می پذیرد، بیایید جلو تا برسید به گریه کردن برای سیدالشهدا(ع) که این دیگر اوج برکت این اتصال است.


1402/04/30
11:52:40
5.0 / 5
378
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد