نور معرفت
جمعه ۱۶ تیرماه؛

جشن بزرگ مردم تهران بمناسبت عید غدیر برگزار می گردد

جشن بزرگ مردم تهران بمناسبت عید غدیر برگزار می گردد

به گزارش نور معرفت، «مهمونی ۱۰ کیلومتری» غدیر در تهران روز جمعه (۱۶ تیرماه) مصادف با عید سعید غدیرخم در تهران برگزار می گردد. ازاین رو مساجد، هیأت ها و گروههای مردمی برای دریافت موکب باید ثبت نام کنند.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، جشن بزرگ مردم تهران با عنوان «مهمونی ۱۰ کیلومتری» سال قبل بمناسبت عید غدیر از چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی با حضور بالغ بر ۳ میلیون نفر برگزار شد.
در این مهمانی ۶۰۰ موکب مردمی به مردم در چارچوب های مختلف خدمت رسانی کردند. ۲ میلیون پرس غذا و میان وعده برای پذیرایی از مردم تهران در این مهمانی تدارک دیده شد و ۱۱۰ هزار اسباب بازی میان کودکان توزیع شد.
سال جاری هم مقرر است «مهمونی ۱۰ کیلومتری» غدیر در روز ۱۶ تیرماه در حدفاصل میدان امام حسین (علیه السلام) تا میدان آزادی برگزار گردد.
برپایه برنامه ریزی و طراحی ها بیشتر از ۱۲۰۰ موکب خدماتی و پذیرایی مردمی و ده ها شهربازی سیار در این راه ۱۰ کیلومتری برگزار می شود.
سال گذشته، مردم، هیأت ها، مساجد، گروههای جهادی، مؤسسات قرآنی و فرهنگی و گروههای سرود در راه ۱۰ کیلومتری چهارراه ولیعصر تا چهارراه پارک وی موکب برپا کرده بودند که سال جاری هم این مجموعه های مردمی می توانند ضمن عرضه درخواست و اعلام نوع خدمت خود مبادرت به موکب کنند.
بر این اساس این مجموعه ها یا افراد باید برای ثبت مشخصات و خدمات خود در «مهمونی ده کیلومتری» عید غدیر تهران، عدد ۱ را به ۳۰۰۰۲۱۲ ارسال نمایند. همینطور سامانه مهمونی ده کیلومتری هم برای همین مساله به راه افتاده است.1402/03/27
16:36:16
5.0 / 5
150
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد