نور معرفت
استاندار لرستان:

تقویت حوزه عفاف و حجاب با کارهای ایجابی اثرگذارتر است

تقویت حوزه عفاف و حجاب با کارهای ایجابی اثرگذارتر است

به گزارش نور معرفت، لرستان استاندار لرستان احیای امر به معروف و نهی از منکر را از مهم ترین اقدامات فرهنگی دانست و اظهار داشت: تقویت حوزه عفاف و حجاب با کارهای ایجابی اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.


فرهاد زیویار هفدهم خردادماه در نخستین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان در سال ۱۴۰۲، با اشاره به ابلاغیه وزارت کشور درباره ی اقدامات ایجابی و سلبی درباره ی امر به معروف و نهی از منکر، به اهمیت این مساله اشاره نمود و اظهار داشت: همه دستگاهها باید خودرا دراین زمینه دغدغه مند و مسئول بدانند و با بهره گیری از ظرفیتهای موجود بحث امربه معروف و نهی از منکر را در استان پیش برد.
استاندار لرستان با اشاره به این که در ابلاغیه وزارت کشور جامعه هدف مشخص شده است، عنوان کرد: تمام دستگاه های اجرائی فرهنگی و افراد تأثیرگذار جامعه موضوعات حوزه امربه معروف و نهی از منکر را بررسی و علت یابی کنند و اگر جامعه هدفی مغفول مانده احصا و اقدامات مورد نیاز در حوزه کارهای ایجابی دسته بندی شوند.
زیویار بر هماهنگ بودن کارهای دستگاه های اجرائی استان مطابق کارهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تاکید کرد و اضافه کرد: با توجه به این که احیای امربه معروف و نهی از منکر از مهم ترین اقدامات فرهنگی است، کارهای ایجابی و سلبی باید توأم و به تناسب در عرصه امر به معروف و نهی از منکر اجرائی شود.
وی با اشاره به این که تقویت حوزه عفاف و حجاب با کارهای ایجابی اثرگذاری بیشتری خواهد داشت، عنوان کرد: بررسی ساز و کار صنوف، استفاده از امکانات دولتی و ایجاد ایستگاه های ایجابی در مراکز تفریحی و گردشگری، مراکز تجاری و سطح شهر، در دستور کار قرار بگیرد.1402/03/20
10:38:06
5.0 / 5
126
تگها: دستگاه , فرهنگ
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد