نور معرفت
رئیس ستاد اقامه نماز كشور:

دانشجویان نباید نسبت به مسائل كشور بی تفاوت باشند

دانشجویان نباید نسبت به مسائل كشور بی تفاوت باشند

به گزارش نور معرفت ایسنا/آذربایجان غربی رئیس ستاد اقامه نماز كشور اظهار داشت: دانشجویان نباید نسبت به مسائل كشور بی تفاوت باشند.


حجت الاسلام محسن قرائتی بعدازظهر امروز ۱۲ آذرماه در همایش "گفتمان دینی در دانشگاه" كه در حسینه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، با اشاره به اینكه معلمان و دانشجویان در امور كشور مسئول هستند، اظهار نمود: دانشجویان نباید نسبت به مسائل كشور بی تفاوت باشند چون كه بی تفاوتی به مسایل كشور در شرایط فعلی خیانت به خون شهدا و پشت پازدن به اهداف انقلاب است.
رئیس ستاد اقامه نماز، معلمان را به علت تربیت انسان و ساختن آینده كشور سرمایه دار ترین افراد دانست و بااشاره به اینكه دولت و ملت تابحال شناخت كاملی از شغل معلمی نداشته اند، خاطرنشان كرد: معلمان باید به مغز نسل آینده علم مفید تزریق كنند.
حجت الاسلام قرائتی باتاكید بر اینكه برخی علم ها به درد نخور هستند، اظهار نمود: معلمان باید علم های پرارزش و مفید را جایگزین علم های بدرد نخور كنند.
وی یاد آورشد: دانشجویان نباید به كتاب های دانشگاهی اكتفا كنند چون كه تربیت نسل جدید كار مشكلی است و با كتاب های درسی تربیت صورت نمی گیرد.
به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، رئیس ستاد اقامه نماز افزود: متاسفانه در كشور ما كار یدی برای برخی جوانان تحصیل كرده عار شده است برای نجات كشور باید این دیدگاه از بین برود.
1398/09/15
13:57:27
5.0 / 5
4674
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد