نور معرفت
مسئول كمیته فنی چهل و پنجمین دوره مسابقات كشوری قرآن كریم خبر داد:

احتمال تغییر شیوه نامه برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم از سال آینده

احتمال تغییر شیوه نامه برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم از سال آینده

به گزارش نور معرفت، مسئول کمیته فنی چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم اظهار داشت: امسال شیوه نامه های برگزاری مسابقات به طور کلی مانند سال قبل بوده اما شاید برای سالهای آتی شاهد تغییراتی در پروسه برگزاری مسابقات کشوری باشیم.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، کریم دولتی -مسئول کمیته فنی چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم- در حاشیه برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان اوقاف اظهار داشت: استان خوزستان میزبانی خوبی در این دوره از مسابقات داشته است.

وی ادامه داد: آن چیزی که در مسابقات اهمت دارد این است که اهتمام گروهی تمام دستگاه های اجرائی استان خوزستان نشان میدهد که مانند دفاع مقدس با هماهنگی بسیار عالی نسبت به برگزاری مسابقات کشوری قرآن اقدام نمودند.

مسئول کمیته فنی چهل و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم اشاره کرد: امیدواریم شاهد باشیم که در این مسابقات عدالت و تعیین بهترین ها که هدف ما است به بهترین شکل انجام شده باشد.

دولتی با اعلان اینکه در این دوره از مسابقات در بخش خواهران و برادران 30 داور حضور داشتند، اظهار داشت: امسال شیوه نامه های برگزاری مسابقات به طور کلی مانند سال قبل بوده اما شاید برای سالهای آتی شاهد تغییراتی در پروسه برگزاری مسابقات کشوری باشیم.
منبع:

1401/10/29
16:40:50
5.0 / 5
294
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد