نور معرفت
مدیركل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی مطرح كرد؛

دشمن، بانوان و قشر جوان را هدف قرار داده است

دشمن، بانوان و قشر جوان را هدف قرار داده است

به گزارش نور معرفت، مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: الگوگیری از حضرت زهرا (س) می تواند عرصه برای کنشگری بانوان بوجود آورد و در روزهای فاطمیه باید این جریان اتصال و ارتباط برقرار شود.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، نشست «ایده پردازی فاطمیه ۱۴۰۱»، با حضور عاطفه سعیدی نژاد مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام رضا عزت زمانی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و بانوان محقق و پژوهشگر در ساختمان نواب سازمان تبلیغات اسلامی اجرا شد.
حجت الاسلام رضا عزت زمانی، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اعلان اینکه ضرورت حضور بانوان و نقش آنها در دفاع از حقیقت بر کسی پوشیده نیست، اظهار داشت: حضرت زهرا (س) بهترین الگو در این حوزه هستند، ایشان در زمانه ای تبیین گری و میدان داری کردند که هیچ چیز به نفعشان نبود و مردم با ایشان همراهی نمی کردند.
وی اظهار داشت: جنس اقدامات فرهنگی و اجتماعی که پراکنده به انجام می رسد، باارزش است، اما انقلاب اسلامی در قامت فتح مرزها و قله ها، وزنه متفاوت تری احتیاج دارد که ظاهراً حضور مؤثر بانوان را می طلبد، باید این سرمایه عظیم را تبدیل به عمل صالح نماییم امید است بتوانیم از فرصتی که در اختیار داریم استفاده نمائیم و از شرایط سخت، فرصت بسازیم.
عاطفه سعیدی نژاد، مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص این که ما در محاصره تبلیغاتی قرار داریم، اظهار داشت: ما در رساندن پیام به جامعه گرفتار محاصره تبلیغاتی دشمن هستیم و متأسفانه تعریفی از واقعیت ها در اذهان شکل می گیرد که تعریف دشمن است و در چنین فضایی گسست اجتماعی شکل می گیرد در این شرایط باید اهتمام نماییم روایت اول را داشته باشیم.
وی اظهار داشت: دشمن، بانوان و قشر جوان را هدف قرار داده و ما به جهت اینکه نشان دهیم موضعمان در زمینه زن چیست باید به اندیشه امام خمینی (ره) و بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی رجوع نماییم.
سعیدی نژاد اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بحث حضور زنان در ساحت ولایت اجتماعی را مطرح می کنند، ولایتی که بدنبال ایجاد وحدت و جامعه توحیدی است و ولی، شخصی است که بیش از همه در راستای حفظ وحدت، نقش آفرینی داشته باشد با این تعریف، حضرت زهرا (س) به عنوان الگوی بانوان در مقام تکوینی ولایت اجتماعی قرار دارند.
وی عنوان کرد: امروز باید موضوع پیوند و اتصال اجتماعی را مورد توجه قرار دهیم که نیاز جامعه است و نقش بانوان این است که پیوند خانوادگی و فامیلی خودرا تقویت کرده و زمینه گفتگو فراهم آورند، در این فضا بانوان می توانند مانع گسست اجتماعی شوند.
مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی با تکیه بر این که تحقق جهاد تبیین، رسالت ویژه بانوان است، اظهار داشت: الگوگیری از حضرت زهرا (س) می تواند عرصه برای کنشگری بانوان بوجود آورد و در روزهای فاطمیه باید این جریان اتصال و ارتباط برقرار شود.
وی جهاد تبیین را با اهمیت ترین رسالت سازمان تبلیغات اسلامی عنوان نمود و اضافه کرد: دراین زمینه طرح های مختلف وجود دارد و البته مؤثرترین اقدام این است که حضرت زهرا (س) را به عنوان الگوی جهاد تبیین معرفی نماییم.


منبع:

1401/08/30
10:33:38
5.0 / 5
498
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد