نور معرفت

شروع داوری مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن در قسمت بانوان

شروع داوری مرحله مقدماتی مسابقات سراسری قرآن در قسمت بانوان

به گزارش نور معرفت، مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قسمت خواهران که به صورت پخش فایل تصویری شرکت کنندگان برای گروه داوری برگزار می شود، از روز گذشته ۲۵ آبان ماه شروع شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر؛ مرحله مقدماتی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از ۱۷ آبان ماه در سالن امام علی (ع) مجتمع امام خمینی (ره) تهران شروع شده، بعد از پایان داوری فایل تصویری شرکت کنندگان برادر در ۲۳ آبانماه، از ۲۵ آبان ماه با پخش فایل تصویری شرکت کنندگان رشته قرائت تحقیق در قسمت بانوان شروع شد.
داوری فایل تصویری شرکت کنندگان رشته حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل تا پایان این ماه ادامه دارد و در این ۴ رشته به ترتیب ۵۵، ۳۱، ۴۲ و ۳۴ نفر حضور دارند و بعد از داوری هر رشته کارنامه نهایی شرکت کنندگان در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

بر طبق این گزارش اجرای شرکت کنندگان حاضر در این مرحله پیش تر و طی روزهای ۱۸ و ۱۹ مهرماه و از راه حضور شرکت کنندگان در ادارات کل اوقاف و امور خیریه استان ها ضبط شده است.
همچون مهم ترین تغییراتی که این دوره از مسابقات نسبت به ادوار گذشته داشته است الکترونیکی شدن داوری ها می باشد و در این شیوه فرم های کاغذی نمره دهی داوران به صورت کلی حذف شده و گروه داوری نمرات خویش را به صورت الکترونیکی ثبت می کنند که این امر سبب حذف ۱۲ هزار برگ کاغذ از فرآیند داوری ها و همینطور تسریع در فرآیند داوری شده است.

نفرات برگزیده این مرحله از مسابقات به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که دیماه سال جاری به صورت حضوری در استان خوزستان برگزار می شود، راه می یابند.

1401/08/27
13:26:26
5.0 / 5
695
تگها: امام , قرآن
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد