نور معرفت

فراخوان بنیاد ملی نخبگان برای پشتیبانی از مستعدان برتر حوزوی در سال تحصیلی جاری

فراخوان بنیاد ملی نخبگان برای پشتیبانی از مستعدان برتر حوزوی در سال تحصیلی جاری

نور معرفت: بنیاد ملی نخبگان بمنظور هدایت هدفمند طلاب صاحب استعداد برتر در زمینه های علمیه کشور 1401 (طرح شهید وزوایی ویژه طلاب حوزه های علمیه) و توسعه کارهای نخبگانی آنان، به برخی از شاغلین به تحصیل تسهیلاتی را اعطا می کند.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، بنیاد ملی نخبگان بمنظور هدایت هدفمند طلاب صاحب استعداد برتر در زمینه های علمیه کشور و توسعه کارهای نخبگانی آنان، به برخی از شاغلین به تحصیل در مقاطع سطح ۲، ۳، ۴ یا بالاتر با شرایط "دارا بودن حداکثر ۴۰ سال سن (متولدین ۱۳۶۱/۱/۱ به بعد)"، "دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی"، "کسب بیشترین امتیاز از کارهای حوزوی (مطابق شیوه نامه)" و "تأیید شورای شناسایی برگزیدگان حوزوی" تسهیلاتی را اعطا می کند.
تسهیلات اعطایی بنیاد ملی نخبگان شامل "کمک هزینه توانمندی آموزشی، مهارتی و کارآفرینی"، "کمک هزینه ارتباطات و امکانات علمی"، "کمک هزینه همکاری طلبگی و دستیاری"، "کمک هزینه اجرای تحقیقی پایانی، پایان نامه و رساله"، "کمک هزینه شرکت در مجامع علمی داخلی و خارجی"، "کمک هزینه اعزام به فرصت مطالعاتی داخلی و خارجی" و "هدیه ازدواج و تولد فرزند" است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان واجد شرایط، از تاریخ ۲۱ آبان ماه تا ۲۱ آذرماه ۱۴۰۱ فرصت دارند با مراجعه به سامانه جامع اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان (سامانه سینا) به آدرس http: //sina.bmn.ir درخواست خودرا جهت بررسی ثبت کنند.
متقاضیان برای کسب اطلات بیشتر درباب شرایط ثبت درخواست و جزییات تسهیلات، می توانند «شیوه نامه پشتیبانی از کارهای علمی و فرهنگی مستعدان برتر حوزوی در سال تحصیلی ۱۴۰۲ـ۱۴۰۱» و برای اطلاع از نحوه ثبت درخواست در سامانه سینا، «راهنمای ثبت درخواست» را مطالعه کنند.

منبع:

1401/08/23
11:46:24
5.0 / 5
310
تگها: آموزش , دین , فرهنگ
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد