نور معرفت
نماینده ولی فقیه در لرستان:

شعار زن، زندگی، آزادی تعدی به کرامت و شرافت بانوان است

شعار زن، زندگی، آزادی تعدی به کرامت و شرافت بانوان است

به گزارش نور معرفت، لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با اعلان اینکه باطن شعار زن، زندگی، آزادی یعنی حاکمیت داعش و تعدی به کرامت و شرافت بانوان، اظهار داشت: هدف این شعار به تاراج بردن کرامت زنان و دختران و به بردگی کشاندن آنان است.


حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در دیدار تشکل های دانش آموزی لرستان که امروز به مناسبت روز دانش آموز صورت گرفت، اظهار داشت: همه باید برای یک آینده روشن تلاش نماییم و صحبت های دانش آموزان نشان از عمق دانایی و معرفت آنها دارد و نشان میدهد هم راه را می شناسند و هم مقصد را می دانند.
وی اشاره کرد: آبان ماه مصادف با سالروز شهادت شهید فهمیده است که برای دفاع از کشور جان خودرا تقدیم کرد و چند روز پیش حادثه شیراز که وقتی ریشه یابی می شود دست آمریکا را پشت همه این حوادث می بینیم که از سال ۴۳ تا ۵۷ تا جنگ تحمیلی و تا جایی که پس از پیروزی انقلاب، آمریکا دست به جنایت هایی زده است.
امام جمعه خرم آباد با اعلان اینکه دشمن می کوشد تا دانش آموزان را منحرف کند، افزود: ما می دانیم دانش آموزان ما آگاه و بیدار هستند، هر وقت در کشور ما اغتشاش رخ داد بدنبال آن ترور و بمب گذاری ها آغاز شد.
شاهرخی با اعلان اینکه کشور ما از امنیت پایداری برخوردار بوده و هست حتی در کشورهای دیگر امنیت به وجود آورده است، افزود: باطن شعار «زن، زندگی، آزادی» یعنی حاکمیت داعش و تعدی به کرامت و شرافت بانوان، مگر یادمان رفته داعش با زنان چه کرد.
وی با اعلان اینکه این شعارها یعنی به تاراج بردن کرامت زنان و دختران و هدف این است که با نام آزادی زن را به بردگی بکشند، اضافه کرد: تعدادی از افراد هستند اطلاعات لازم را ندارند که آمریکا چه جنایاتی در هر جایی که وارد شدند انجام دادند و هر جایی وارد شدند ابتدا برای جنایت به سراغ زنان رفتند و همین ماهواره ها که امروز دم از آزادی زنان می زنند، زمانی که داعش کرامت زنان را به تاراج برد سکوت کردند و در مقابل داعش بلکه کار داعش را تبلیغ می کردند.
نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: اگر امروز مدرسه ای فعالیت دارد در سایه خون شهدا و مدافعان حرمی است که هزاران کیلومتر از کشور دور شدند و با کسانی که زیر سلطه نظام سلطه بودند مبارزه کردند.
شاهرخی افزود: باید افتخار نماییم امروز ایران جایگاه آزادگان جهان است و چشم این نظام به دانش آموزان است وآینده روشنی در اختیار دانش آموزانی است که هم تحصیل می کنند و هم در راستای اهداف انقلاب حرکت می کنند و این آینده روشن وابسته به تلاش دانش آموزان است.
منبع:

1401/08/13
15:03:37
5.0 / 5
458
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد