نور معرفت
از امروز؛

اعلام نتایج آزمون هفدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حافظان

اعلام نتایج آزمون هفدهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حافظان

به گزارش نور معرفت، تقی پور اظهار داشت: شرکت کنندگان در آزمون شفاهی مرحله دوم، از امروز سوم آبان ماه می توانند بوسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حسین تقی پور معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام نتایج آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم آگاهی داد و اظهار داشت: شرکت کنندگان در آزمون شفاهی مرحله دوم، از امروز سوم آبان ماه می توانند بوسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم نسبت به مشاهده نتایج آزمون خود اقدام نمایند.

وی اظهار داشت: آن دسته از حافظانی هم که نسبت به نتیجه آزمون خود در مرحله دوم اعتراض دارند می توانند بعد از دیدن نتایج و در همان قسمت نسبت به ثبت اعتراض خود تا روز یکشنبه ۸ آبان ماه اقدام نمایند.

تقی پور گفت: اعتراضات ثبت شده تا روز ۲۰ آبان ماه بررسی و نتایج آن بوسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان دارالقرآن الکریم اطلاع رسانی خواهد شد.

تقی پور اشاره کرد: در هفدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، بیش از ۱۰۰۷۴ نفر در آزمون ثبت نام کرده و از این تعداد ۸۰۰۰ نفر نیز در آزمون شرکت داشتند که از این مجموع، ۳۶۷۱ نفر موفق به راهیابی به مرحله بعد شده اند. وی ادامه داد: در مرحله دوم طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ۸۹۸ نفر در آزمون شفاهی مرحله دوم قبول شده اند که این افراد حائز کسب مدرک درجه سه، چهار و پنج خواهند شد.
وی اشاره کرد: حافظان محترم قبل از مشاهده نمره شفاهی خود، لازم است فرم نظرسنجی که بمنظور کیفیت سنجی آزمون تنظیم شده است را تکمیل نموده و سپس نتیجه آزمون خودرا مشاهده نمایند.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم اظهار داشت: از تعداد ۸۹۸ نفر، ۹۲ نفر موفق به راهیابی به مراحل بعدی این آزمون برای کسب مدارک درجه ۱ و ۲ شده اند. لازم به ذکر است زمان برگزاری این آزمون ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم درباب داوری آزمون شفاهی مرحله دوم اظهار داشت: در این آزمو نها از ظرفیت داوران استانی (داوران مورد تأیید سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه که مدرک داوری کسب کرده بودند) استفاده شده است.

شرکت کنندگان جهت مشاهده نتایج آزمون مرحله دوم می توانند از این لینک https: //telavat.ir/?p=10236 اقدام نمایند.


منبع:

1401/08/04
10:15:22
5.0 / 5
280
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد