نور معرفت
قرائت پیام دبیركل حزب الله در كنفرانس وحدت؛

وحدت، تنها راه پیروزی بر دشمن و آزادسازی قدس است

وحدت، تنها راه پیروزی بر دشمن و آزادسازی قدس است

نور معرفت: نور معرفت: سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان، وحدت را تنها راه قطع کردن دست دشمنان، آزادسازی فلسطین و قدس شریف و بازگرداندن مجد و عظمت رسالت پیامبر(ص) عنوان نمود.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، شیخ نبیل قاووق -عضو شورای مرکزی حزب الله- در آیین افتتاحیه سی وششمین کنفرانس وحدت اسلامی، پیام «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان را قرائت کرد.

در پیام «سید حسن نصرالله» آمده است: کنفرانس شما امروز در شرایطی برگزار می گردد که چالش ها و تهدیدها منطقه را فراگرفته و اشغالگری و هیمنه خارجی وجود، هویت، عزت و استقلال ما را هدف قرار داده است. دولت آمریکا تلاش می کند با ایجاد تفرقه و شعله ور ساختن جنگ ها، به کارگیری تروریسم تکفیری، امت اسلامی را به ضعف کشانده و ثروت های آنها را به غارت ببرد و کشورهای ما را ویران کند.

حکومت های خائن به امت که به ابزاری برای اجرای پروژه های دشمن تبدیل گشته اند نیز در این راه به مستکبران کمک می کنند.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به آیه واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا و اذکروا نعمة الله نعمة الله علیکم... خاطرنشان کرده است: خداوند متعال با وحدت به امت اسلامی منت نهاده و میان آنها برادری و رحمت برقرار کرده است.

در ادامه این پیام می خوانیم: اگر امروز ضعفی وجود داشته باشد، نتیجه تفرقه است، اشاره کرد: اگر قدرت دشمن در تفرقه میان ماست، پس ما باید با یکدیگر متحد شویم برای اینکه وحدت ما دژی محکوم برای ما به شمار رفته و ضمانت پیشرفت ما به سمت شکوفایی است.

کرامت، آزادی و پیروزی تنها زمانی کامل می شود، که قدس آزاد شود برای اینکه مسئله اصلی و نخست امت اسلامی است.

هر وحدتی که در امتداد پشتیبانی از قدس نباشد، مشکوک بوده و ارتباطی با اسلام ندارد. ما امروز شاهد عقب گرد هیمنه آمریکایی در منطقه و جهان هستیم که آخرین این عقب گرد، شکست آنها در عراق، افغانستان، و غرق شدن در گنداب جنگ اوکراین است.

سید حسن نصرالله با اشاره به محاصره ایران، ونزوئلا، روسیه و... توسط آمریکا تاکید کرده است: امروز مکر آنها به خودشان بازگشته است و آنها در بدترین شرایط نفتی و اقتصادی قرار دارند.

ایشان سپس با تأکید بر ضرورت وحدت امت اسلامی در امتداد مقاومت، آنرا تنها راه قطع کردن دست دشمنان، آزادسازی فلسطین و قدس شریف و بازگرداندن مجد و عظمت رسالت پیامبر(ص) عنوان کرده و آورده است: موضع همیشگی ما پشتیبانی از جمهوری اسلامی ایران در رویارویی با آمریکا، اسرائیل و ایادی آنهاست، خواهان ریشه دار شدن مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی و کوشش برای پشتیبانی از آرمان فلسطین است و علما و پارلمان های اسلامی را به تحریم و جنایتکار دانستن هرگونه نرمال سازی روابط با دشمن اسرائیلی و پشتیبانی از آنها در یهودی سازی قدس و اختتام دادن به مسئله فلسطین فراخوا می خوانیم.

رهبر مقاومت لبنان همین طور از حمایت همیشگی خود از مقاومت ملت فلسطین خبرداد و تاکیدکرد: ما امروز در رویارویی با دشمن واحد در یک معرکه قرار داریم و به سمت سرنوشتی واحد پیش می رویم.

وی ضمن پشتیبانی از خواسته های ملت یمن در رفع محاصره و رویارویی با دشمن آمریکایی ـ سعودی، آورده است: ما دست مردم مظلوم بحرین را در پشتیبانی از مقاومت و رویارویی آنها با پروژه های نرمال سازی روابط با رژیم صهیونیستی می فشاریم. ما از مردم عراق در رویارویی با تروریسم تکفیری و هیمنه آمریکایی حمایت می نماییم.

تکفیر شر مطلق در مقابل اسلام و تهدیدی برای وحدت امت است و امروز بیش از هر روز دیگری به جهاد تبیین برای مسلح ساختن امت اسلامی در مقابل سلاح گمراهی و نیرنگ نیاز داریم و باید هر یک از ما این جهاد را در راس برنامه های خود قرار دهد.
امروز محور مقاومت در مساحتی به وسعت 2 میلیون و 500 هزار کیلومتر حضور دارد و کشورهای محور مقاومت ثروت های نفتی فراوانی داشته و از توانمندی های علمی و اقتصادی خوبی برخوردار می باشند.

جمهوری اسلامی ایران یک حکومت واقعی اسلامی و مورد حمایت پیامبر اسلام است و از خداوند متعال می خواهیم به عمر و عزت امام خامنه ای بیفزاید و به ما توفیق دهد در این جهاد بزرگ پشت سر ایشان حرکت نماییم و شاهد آزادی خیلی از کشورهای اسلامی باشیم.
منبع:

1401/07/20
16:11:52
5.0 / 5
173
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد