نور معرفت
معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق خبر داد؛

رونمایی از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق

رونمایی از محصولات نوآورانه خانه خلاق و نوآوری اشراق

به گزارش نور معرفت، محمد صادق اظهار داشت: طی مراسمی با حضور رئیس دفتر تبلیغات اسلامی، علاوه بر اعطای اعتبارنامه شش شرکت نوآور از اپلیکیشن های خانواده شایسته و گفتیار هم رونمایی به عمل خواهد آمد.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدجواد محمدصادق معاون آموزش و توسعه خانه خلاق و نوآوری اشراق از برگزاری مراسم اعطای اعتبارنامه شرکتهای خلاق خانه خلاق و نوآوری اشراق در یک سال گذشته اطلاع داد و اظهار داشت: در این مراسم که در روز دوشنبه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می شود، از شش شرکت خلاق که طی یکسال گذشته روند رشد و توانمندسازی را پیموده اند، تقدیر به عمل آمده و اعتبارنامه های خویش را دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: حدود شش شرکت دیگر هم هستند که در ایام آینده امکان دارد اعتبارنامه های آنها صادر گردد.
معاون خانه خلاق و نوآوری اشراق تصریح کرد: بخش دیگر این مراسم به رونمایی از محصولات نوآورانه ساخته شده از جانب خانه خلاق و نوآوری اشراق با حضور حجت الاسلام والمسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اختصاص دارد؛ یکی از این محصولات فناورانه اپلیکیشن «خانواده شایسته» است که در زمینه مهارت های زندگی، سبک زندگی، خانواده، تربیت فرزند، ازدواج و کل موضوعات در رابطه با خانواده، جوانان و زوجین را عرضه می دهد. افراد علاقمند به ارتقای مهارت های خود در زمینه سبک زندگی می توانند از این اپلیکیشن استفاده نمایند.
وی اپلیکیشن «گفتیار» را یکی دیگر از تولیدات خانه خلاق و نوآوری اشراق عنوان نمود و اظهار داشت: این اپلیکیشن که می تواند دستیاری خوب برای مبلغین دینی باشد هم در مراسم روز دوشنبه که در سالن جلسات مرکز همایش های غدیر قم برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.
محمدصادق تصریح کرد: مبلغین می توانند طی سفرهای تبلیغی مختلف و همینطور مداحان محصولات، فعالیت ها و تولیدات علمی و هنری خویش را در اپلیکیشن «گفتیار» عرضه نمایند.

1401/07/13
10:00:36
5.0 / 5
278
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد