نور معرفت
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان:

حقیقت دین و اسلام ناب، حکومت جمهوری اسلامی است

حقیقت دین و اسلام ناب، حکومت جمهوری اسلامی است

به گزارش نور معرفت، لرستان مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان اظهار داشت: حقیقت دین و اسلام ناب، حکومت جمهوری اسلامی بوده و هر کسی این حکومت را تضعیف کند در راستای تقویت دشمن حرکت کرده و هرکسی حکومت اسلامی را تقویت کند در راستای راه حضرت زینب (س) حرکت کرده است.


حجت الاسلام علی درویشی در همایش زینبی ها که امروز با محوریت تبیین نقش زنان در دفاع مقدس در محل حسینیه حبیب بن مظاهر خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: نقش زنان در طول تاریخ و اسلام بی بدیل بوده بطوریکه که در زمان پیامبر اکرم (ص) زنان در صحنه های مختلف حضور داشتند و نقش آنان در مقابل دشمنان شاهد بودید.
وی با اشاره به این که نقش زنان مسلمان در طول تاریخ اسلام همیشه برجسته بوده است، افزود: در دوران دفاع مقدس زنان در پشت جبهه و در پشتیبانی رزمندگان نقش بهادار ای داشتند.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان اظهار داشت: اگر زنان جامعه و مادران شهدا، نسبت به دفاع مقدس و راه امام خمینی (ره) اعتقادشان ضعیف بود این همه جوان را تقدیم انقلاب نمی کردند.
درویشی با اعلان اینکه دشمن برنامه و نقشه برای انقلاب و نظام دارند، بیان کرد: دشمن با حققیت دین ما کار دارند؛ امروز وقت نقد ناجا و نیروهای مسلح نیست، بحث جامعه ما گشت ارشاد نیست، چرا باید همه ارزش های اسلامی و راه شهدا را نادیده بگیریم؟
وی با اعلان اینکه اگر حضرت سیدالشهدا(ع) سردار نهضت عاشوراست، افزود: بدون شک، سردار جنگ نرم اعتقادی و فرهنگی این میدان و پرچمدار مبارزه با این میدان حضرت زینب (س) است.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان عنوان کرد: زنان می توانند در تربیت اخلاق جامعه نقش به سزایی دارند.
درویشی با اعلان اینکه غربی ها روی مساله حجاب اعتقاد ندارند و حتی بانوان با حجاب را در دانشگاه های خود تحریم می کنند؛ پس چگونه به زن ایرانی می گویند انسان منهای اعتقاد باشید؟ بیان کرد: دنیای غرب، امروز روی اصولی همچون سکولاریسم و اومانیسم تاکید دارد و با حققیت دین ما کار دارد.
وی اظهار داشت: غرب در ترویج فیلم های خود بدنبال بی حجابی، بی بندوباری، فساد و هم جنس گرایی است و جوانان ما نباید ساده باشند و به حرف آنان گوش فرا دهند.
مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان با اشاره به این که نقش زنان را نادیده گرفته ایم، اظهار داشت: حقیقت دین و اسلام ناب، حکومت جمهوری اسلامی است و هر کسی این حکومت را تضعیف کند در راستای تقویت دشمن حرکت کرده و هرکسی حکومت اسلامی را تقویت کند در راستای راه حضرت زینب (س) حرکت کرده است.1401/07/10
11:07:15
5.0 / 5
302
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد