نور معرفت

اعزام نمایندگان ایران به یازدهمین دوره مسابقات بین المللی کویت

اعزام نمایندگان ایران به یازدهمین دوره مسابقات بین المللی کویت

به گزارش نور معرفت، غلام آزاد در رشته حفظ کل، شجاع زویدات در رشته حفظ کل همراه با قرائات دهگانه، رضایی در رشته حفظ کل بخش شکوفه ها بعنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به مسابقات کویت اعزام خواهند شد.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، بنابر اطلاع مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و کمیته اعزام و دعوت از قاریان، علی غلام آزاد از زنجان در رشته حفظ کل، شجاع زویدات از خوزستان در رشته حفظ کل همراه با قرائات دهگانه، رضا رضایی از گیلان در رشته حفظ کل بخش شکوفه ها بعنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران به یازدهمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم کشور کویت اعزام خواهند شد.

فرآیند انتخاب نمایندگان قرآنی جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در مسابقات مختلف بین المللی بر مبنای شرایط و ضوابط کشور میزبان و همینطور بر مبنای رتبه هایی که در مسابقات سراسری کسب نموده اند توسط مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و کمیته اعزام و دعوت از قاریان انجام می گردد. و یکی از نکات حائز اهمیت در این دوره از مسابقات حضور نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته حفظ و قرائات عشر می باشد که می تواند زمینه خوبی برای بروز و ظهور استعداد قرآنیان در این عرصه باشد.

دهمین دوره این مسابقات سال ۹۸ برگزار شد و بعد از دو سال وقفه به علت شیوع کرونا شاهد برگزاری مسابقات در مهرماه سال جاری خواهیم بود که این مسابقات توسط وزارت اوقاف و امور اسلامی کشور کویت برگزار می گردد.

همینطور در دوره دهم این مسابقات محمدیوسف درویشی، ۱۱ ساله در رشته حفظ کل نوجوانان، حمیدرضا مقدسی در رشته قرائت تحقیق و رضا گلشاهی در رشته حفظ کل قرآن، نمایندگان ایران بودند.


منبع:

1401/06/21
22:29:31
5.0 / 5
636
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد