نور معرفت
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد:

راه اندازی مرکز ارتباطات قرآنی سازمان دارالقرآن کریم به زودی

راه اندازی مرکز ارتباطات قرآنی سازمان دارالقرآن کریم به زودی

نور معرفت: به گزارش نور معرفت، حریزاوی درباب فعالیت قرآنی سازمان دارالقرآن کریم در رابطه با نخبگان جهان اسلام اظهار داشت: در این عرصه به دنبال توسعه ارتباطات موثر گفتمانی ذیل سازمان دارالقرآن الکریم هستیم و به زودی مرکز ارتباطات قرآنی را با حضور افراد و تعدادی از اساتید جوان قرآنی راه اندازی خواهیم کرد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین روح الله حریزاوی -رئیس سازمان دارالقرآن الکریم- در دیدار با اعضای مرکز طبع و نشر قرآن کریم که در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد، اظهار نمود: همه ما مجذوب جاذبه های قرآن و خادم قرآنیم و باید قدردان خدمت به کتاب خدا باشیم.

وی افزود: با نگاه خادمی، جنبه های نفسانی از بین خواهد رفت و همکاری مجموعه های قرآنی مضاعف خواهد شد.
حریزاوی اشاره کرد: کلیه مجموعه های ذیل دفتر مقام معظم رهبری جزء دارایی های نظام هستند و همه ما نسبت به حفظ و تعالی این دارایی ها مسئولیم.
رییس سازمان دارالقرآن الکریم درباب سیاست های این سازمان ابراز کرد: ما امروز در شرایطی هستیم که مقام معظم رهبری مطالبه جدی در زمینه جهاد تبیین دارند و امروز سیاست اصلی قرآنی کشور و کارهای قرآنی، باید در این جهت جلو برود.
بگفته وی باید طبق فرمایش امیرالمومنین(ع) از قرآن بصورت مستمر استنطاق کرد.
رییس سازمان دارالقرآن الکریم پیرامون نگاه تمدنی رهبر معظم انقلاب درباب مرجع شدن جمهوری اسلامی ایران در زمینه چاپ و توزیع محصف شریف اظهار داشت: در این خصوص لازم است با مراکزی که دراین زمینه فعال می باشند ارتباط مستمر داشته و از ظرفیت این مراکز مانند پست بین المللی و بنیاد کتاب سازمان تبلیغات اسلامی که بتازگی تأسیس شده است، بهره برد.
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی درباب فعالیت قرآنی این سازمان در رابطه با نخبگان جهان اسلام اظهار داشت: در این عرصه به دنبال توسعه ارتباطات موثر گفتمانی ذیل سازمان دارالقرآن الکریم هستیم و به زودی مرکز ارتباطات قرآنی را با حضور افراد و تعدادی از اساتید جوان قرآنی راه اندازی خواهیم کرد.
منبع:

1401/05/22
08:40:28
5.0 / 5
669
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد