نور معرفت
استاندار فارس اعلام كرد

مكلف بودن ادارات به همكاری در برگزاری مسابقات قرآنی قوه قضائیه در شیراز

مكلف بودن ادارات به همكاری در برگزاری مسابقات قرآنی قوه قضائیه در شیراز

نور معرفت: ایسنا/فارس استاندار فارس همه مسئولان و دستگاه ها و نهادهای این استان را مكلف به همكاری برای برگزاری هرچه باشكوهتر هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن قوه قضائیه به میزبانی شیراز دانست.


دكتر عنایت الله رحیمی سه شنبه ۵ آذر در جلسه هماهنگی برگزاری مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه قضائیه در شیراز، با بیان این كه برگزاری این برنامه ابتكار بسیار خوبی است كه فضای روانی جامعه را تلطیف كرده و جامعه را به سمت نشاط و امید سوق می دهد، اظهار داشت: نشاط اصلی در نتیجه تمسك و توسل به قرآن و معارف دینی حاصل می شود.
وی با تاكید بر اینكه برگزاری مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه فضائیه در این استان افتخاری بزرگ برای فارس شمرده می شود، اضافه كرد: اعتقاد راسخ داریم كه جنبه هدایتی و بصیرت افزایی این رویداد سبب می شود كه جامعه از معارف دینی استفاده بیشتری كند كه نیاز امروز جامعه ما است.
رحیمی خواهان معرفی فرهنگ پیوسته و غنی فارس در چارچوب فرهنگ ایرانی اسلامی به شركت كنندگان در مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه قضائیه شد و اظهار داشت: باید برنامه ریزی لازم در این زمینه توسط ادارات میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گیرد.
استاندارفارس با تاكید بر این كه فرمانداری و شهرداری شیراز وظیفه سنگینی برای آماده سازی شهر شیراز و تبلیغات شهری در برگزاری مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه قضائیه بر عهده دارند، اظهار داشت: این مسابقات قرآنی باید بدون هیچ گونه نقص و ایراد و به بهترین شكل در شهر شیراز اجرا شود.
رحیمی نقش صدا و سیما در آماده سازی فضای جامعه برای برگزاری هرچه مطلوبتر مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه قضائیه را تصریح كرد و افزود: رسانهها باید با هماهنگی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابعاد ملی به این رویداد بپردازند و زمینه لازم برای تاثیرگذاری این مسابقات را فراهم آورند.
در این جلسه مسئولین دادگستری استان فارس و مدیران بعضی از دستگاه های استان به بیان گزارشی از روند اجرای مرحله كشوری هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم قوه قضائیه در شیراز پرداختند.1398/09/07
13:08:00
5.0 / 5
4574
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد