نور معرفت

اجرای محدودیت ترافیکی در میدان امام حسین (ع) برای تشییع پیکر شهدا

اجرای محدودیت ترافیکی در میدان امام حسین (ع) برای تشییع پیکر شهدا

به گزارش نور معرفت رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی مراسم وداع با پیکر شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم در محدوده میدان امام حسین (ع) را شرح داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی ضمن اشاره به تمهیدات ترافیکی مراسم وداع با پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم در روز پنجشنبه اظهار داشت: تیم های پلیس راهور آمادگی کامل را در اطراف و محل برگزاری این مراسم در محدوده میدان امام حسین (ع) دارند.
وی با اشاره به اینکه مراسم وداع با پیکر پاک شهدای تازه تفحص شده مدافعان حرم، روز پنج شنبه ساعت ۱۸ در میدان امام حسین (ع) برگزار می شود، اظهار داشت: این مراسم تا زمان نماز مغرب و عشاء ادامه می یابد و پس از آخر نماز مغرب و عشاء هم این پیکرهای مطهر منتقل نخواهند شد تا برای کسانی که می خواهند با این عزیزان وداع کنند فرصت کافی وجود داشته باشد.
حمیدی از اجرای محدودیت های تردد و توقف از ساعت ۱۶: ۳۰ خبرداد و اظهار داشت: در خیابان انقلاب از پل چوبی تا میدان امام حسین (ع)، خیابان دماوند از پل امام علی (ع) تا میدان امام حسین (ع) و خیابان ۱۷ شهریور حدفاصل میدان امام حسین ( ع ) تا میدان شهدا، محدودیت تردد و توقف خواهیم داشت.
وی از مراجعینی که قصد شرکت در این مراسم را دارند خواست با عنایت به دو ایستگاه متروی میدان شهدا و متروی امام حسین (ع) که در این راه وجود دارد از تردد با خودرو های شخصی خودداری کرده و از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند و اظهار داشت: همینطور تمهیدات خاصی برای افزایش تعداد اتوبوس های شرکت واحد برای سهولت تردد شرکت کنندگان در این مراسم در راه خط بی آر تی مسیر تهرانپارس ـ آزادی در نظر گرفته شده است.
به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا سایت «شهر» هم اعلام نمود: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای رفاه حال شرکت کنندگان در این مراسم با تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم، نسبت به عرضه خدمات حمل و نقلی اقدام می کند.1401/05/13
12:46:21
5.0 / 5
483
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد