نور معرفت
مدیركل تشكل های دینی سازمان تبلیغات مطرح كرد؛

رشد ۳۰۰ درصدی منابع اختصاصی شهرداری تهران برای نمایشگاه عطر سیب

رشد ۳۰۰ درصدی منابع اختصاصی شهرداری تهران برای نمایشگاه عطر سیب

مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات از افزایش ۳۰۰ درصدی خدمات رسانی نمایشگاه عطر سیب به هیأت ها نسبت به سال قبل اطلاع داد و اظهار داشت: انتظار است سایر دستگاههای دولتی هم به کمک هیات بیایند.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام باباخانی ضمن اشاره به خصوصیت های منحصربه فرد نمایشگاه عطرسیب سال جاری اظهار داشت: نمایشگاه عطر سیب سال جاری با تدبیر ویژه شهرداری تهران خصوصاً سازمان فرهنگی هنری، تحول جدی پیدا کرده است. این نمایشگاه باحفظ جنبه فروشگاهی خود به یک رویداد فرهنگی تبدیل گشته و امیدواریم که این رویکرد جریان ساز ادامه یابد.
وی ضمن اشاره به اهتمام شهرداری و خصوصاً شهردار تهران که به تقویت جریان متدین جامعه منجر گردیده است، اضافه کرد: خوشبختانه به هیئات مذهبی بعنوان عناصر مؤثر در دینداری جامعه و به مثابه یک عنصر مؤثر فرهنگی در شهر تهران توجه ویژه ای شده است. بنیاد دعبل و اداره کل تبلیغات اسلامی تهران هم دوشادوش عزیزان ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تلاش کردند که در هر چه بهتر شدن این رویداد فرهنگی نقش آفرین باشند.
مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه در پاسخ به این سؤال که چرا به بعضی از هیئات مجوزدار، بن خرید کالا از نمایشگاه عطرسیب تعلق نگرفته است اظهار داشت: طبیعی است که ظرفیت منابع اختصاصی توسط شهرداری تهران باوجود رشد ۳۰۰ درصدی نسبت به سال قبل محدود است. از طرفی اختصاص کمتر از ۶ میلیون در شرایط اقتصادی موجود برای هر هیأت غیر قابل قبول بود. سال جاری هم حدود ۲ برابر بیشتر از گذشته، این نمایشگاه مورد استقبال هیئت ها قرار گرفته و ظرفیت بن های عطر سیب در ایام اول برگزاری نمایشگاه به اتمام رسیده است.

1401/05/09
12:25:23
5.0 / 5
442
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد