نور معرفت
دبیر جامعه ایمانی مشعر:

شبکه روضه های خانگی احیا شود

شبکه روضه های خانگی احیا شود

دبیر جامعه ایمانی مشعر اظهار داشت: متاسفانه در دوران کرونا خیلی از روضه های خانگی تعطیل شدند که امروز نیازمند احیای این شبکه هستیم.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، رحیم آبفروش در ششمین نشست تعدادی از منبری های جوان هیأت های کشور که در قرارگاه منتظران شهادت پلاک۳۱۳ جنب مسجد مقدس جمکران قم برگزار شد، ضمن اشاره به طرح روضه خانگی، اظهار نمود: روضه خانگی شبکه نورانی و پربرکت ارزشمندی است که می تواند اثرگذاری بسیار بالایی داشته باشد.
وی با بیان حدیثی از امام صادق(ع) در خصوص این که خانه ای که در آن روضه خوانده نشود مانند قبور است، مطرح کرد: سنت اصیل روضه های خانگی نباید برخی دخالت ها خراب شود.
دبیر جامعه ایمانی مشعر ضمن اشاره به این که تبلیغ روضه خواندن های مجانی یک حرکت اشتباه است، اظهار داشت: باآنکه ما با صله های بالا هم مخالف هستیم ولی همین که یک خانواده از مخارج خود حتی بخش کوچکی را برای روضه اختصاص دهد یک نعمت بزرگ است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه بعضی از روضه های خانگی قدمت دار در دوران کرونا تعطیل شدند، تصریح کرد: به دنبال بهانه ای هستیم که باردیگر این روضه های خانگی شروع به کار کنند.1401/05/02
08:29:19
5.0 / 5
538
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد