نور معرفت
با حكمی از سوی رئیس مركز امور قرآنی سازمان اوقاف؛

دولتی مسئول دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور شد

دولتی مسئول دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور شد

نور معرفت: حمید مجیدی مهر دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، طی حکمی کریم دولتی از اساتید و داوران پیشکسوت مسابقات قرآنی را به عنوان مسئول دبیرخانه این ستاد منصوب نمود.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حمید مجیدی مهر رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه و دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، طی حکمی کریم دولتی از اساتید و داوران پیشکسوت مسابقات قرآنی را به عنوان مسئول دبیرخانه این ستاد منصوب نمود.

در این حکم بر نظارت بر مسابقات دستگاهها، اجرای سند استراتژیک مسابقات قرآنی و مدیریت طرح سامان دهی داوران مسابقات قرآنی و همین طور تلاش در جهت استانداردسازی مسابقات قرآن کریم دستگاهها تاکید گردیده است.

کریم دولتی از داوران بین المللی قرآن کریم است که مسئولیت کمیته فنی چندین مسابقه ملی و بین المللی را عهده دار بوده است لازم به ذکر است در ۵ سال گذشته؛ مسئولیت اداره دبیرخانه ستاد عالی به عهده آقایان حاجی شریف؛ تک فلاح؛ بنیادی بوده است. ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی، عالی ترین مجموعه تصمیم گیر در حوزه مسابقات است و مجموعه ای متشکل از ۲۷ عضو حقوقی و حقیقی است که سیاستگذاری و سامان دهی مسابقات قرآنی در سطح کشور را در تمامی رده ها بر عهده دارد و دبیرخانه آن در سازمان اوقاف و امور خیریه مستقر است.


منبع:

1401/04/29
21:43:13
5.0 / 5
520
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد