نور معرفت
میرزاجانی خبرداد:

آغاز عضوگیری جدید طرح اسوه ویژه نوجوان پسر

آغاز عضوگیری جدید طرح اسوه ویژه نوجوان پسر

رئیس طرح ملی اسوه از ثبت نام و عضوگیری جدید طرح اُسوه برای تمامی قاریان و حافظان کل پسر ۹ تا ۱۲ سال از سراسر کشور تا آخر دهم مراد ماه ۱۴۰۱ خبرداد.


محمدتقی میرزاجانی رئیس طرح اُسوه در گفتگو با خبرنگار مهر، از عضوگیری جدید این طرح ملّی قرآنی اطلاع داد و اظهار داشت: فراخوان عضوگیری جدید اُسوه در سال ۱۴۰۱ منتشر گردید. میرزاجانی با اشاره به اینکه علاقه مندان می توانند با رفتن به سایت طرح اُسوه نسبت به مطالعه شرایط و ثبت نام اقدام نمایند، اظهار داشت: زمان ثبت نام و ارسال آثار تا دهم مردادماه ۱۴۰۱ است و این زمان به علت فاصله کم زمانی تا آغاز هفدمین دوره طرح آموزشی-تربیتی اُسوه که به صورت حضوری برگزار می شود تمدید نمی گردد. بنابراین از علاقه مندان درخواست می نماییم تا هر چه زودتر نسبت به ثبت نام و پیگیری فرایند عضوگیری اقدام نمایند. وی در مورد شرایط و ضوابط عضویت در طرح اُسوه اعلام نمود: تمامی قاریان و حافظان کل پسر ۹ تا ۱۲ سال از سراسر کشور، مشروط به این که در تلاوت و حفظ کل قرآن به درجه قابل قبولی از تسلط رسیده باشند می توانند در عضوگیری جدید طرح اُسوه شرکت نمایند و درصورت قبولی در آزمون تلاوت و آزمون مصاحبه، به عضویت آزمایشی این طرح نخبگانی درآیند.

شایان ذکر است؛ طرح آموزشی تربیتی قاریان و حافظان ممتاز نوجوان و جوان قرآن کریم (اُسوه) از برنامه های موفق جامعه فرهنگی قرآنی عصر می باشد که با همکاری شورایعالی قرآن از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرده است و تابحال با برگزاری دوره های حضوری و برنامه های غیرحضوری و مجازی در فواصل دوره ها، توفیقات قابل ذکری کسب کرده است.

از مهم ترین اهداف طرح اُسوه که در یک برنامه ۸ ساله دنبال می شود، تربیت قاریان، حافظان و مبلغان قرآنی در تراز انقلاب اسلامی است که از حیث فنی و شخصیتی سرآمد بوده و در عرصه ملّی و بین المللی جریان ساز باشند.


منبع:

1401/04/24
15:31:06
5.0 / 5
677
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد