نور معرفت
همایش سراسری روسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

سرلشکر سلامی: تلاش دشمن برای انزوای سیاسی ایران شکست خورده است

سرلشکر سلامی: تلاش دشمن برای انزوای سیاسی ایران شکست خورده است

به گزارش نور معرفت فرمانده کل سپاه ضمن اشاره به تلاش دشمنان برای پیشگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی و انزوای سیاسی ایران اظهار داشت: تمام توطئه های دشمنان با شکست کامل رو به رو شده است.


به گزارش نور معرفت به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش سراسری روسای استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی امروز (پنجشنبه) در دفتر مرکزی این شورا برگزار شد، با اعلان اینکه دشمنان با محوریت استکبار و رژیم تروریستی و مافیایی ایالت متحده آمریکا یک جنگ اقتصادی جهانی را ضد ایران اسلامیبه راه انداخته اند، گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت هوشمندی و آگاهی مردم و توانمندیهای درونی با مقابله با تحریم ها نقشه های آنان را خنثی کرده است و انقلاب و نظام ما هر روز قوی تر می شود.
وی خطاب به مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: دشمنان ایران برای از بین بردن اسلام و انقلاب تلاش گسترده و مستمری می کنند که با یاری خداوند متعال و مسئولیت خطیر و نبوی شما جهادگران عرصه مراسم و مناسبت ها در سراسر کشور به اهداف خود نمی رسید.
فرمانده کل سپاه اضافه کرد: با اتکا به خداوند متعال و هدایت های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی توانسته ایم برغم تمامی مشکلات که به یاری خدا و همراهی ملت قابل حل است، تمامی توطئه ها مقابل جمهوری اسلامی ایران را خنثی نماییم و کشور اسلامی ما درحال رشد و ساخته شدن است.
سلامی اشاره کرد: دشمنان ایران خصوصا آمریکایی ها به دو ضعف بزرگ خودشان یکی نداشتن رهبری روحانی و کاریزما و دیگری فقدان حکمت در دستگاه رهبری غرب اعتراف کردند.
وی با تاکید بر اینکه «از مرد بزرگی هر کشور به رهبری آن است» اشاره کرد: آمریکایی ها معتقدند بزرگترین ضعفشان نداشتن یک رهبری روحانی و دارای کاریزما است.
فرمانده کل سپاه فقدان حکمت در دستگاه رهبری را از ضعف های اساسی غرب و هیات حاکمه امریکا دانست و اضافه کرد: یک نکته تفاضل وبرتری برای کشور ایران داشتن رهبری شجاع، با فضیلت و ساده زیست است که جهانیان شاهد آن هستند و سکان هدایت انقلاب اسلامی را با آگاهی بخشی عهده دار است.
سلامی اظهار داشت: امروزه داشتن قدرت در سلاح جنگی نیست، قدرت اصلی هر کشوری آگاهی و ایمان مردم آن کشور است که منشاء اصلی بقای جمهوری اسلامی ایران هم این مهمست.
وی اشاره کرد: جمهوری اسلامی ایران در صحنه جهانی از خود سه عنصر قدرت، اراده برای اعمال قدرت و اعمال قدرت نشان داد که همچون می توان به ساقط کردن پهپاد جاسوسی متجاوز راهبردی دشمن، بازداشت تفنگداران دریایی متجاوز، حضور پرقدرت در نقاط مختلف جهان، پشتیبانی از مقاومت اسلامی منطقه، پاسخگویی به شرارت های رژیم اشغالگر قدس و اعلام رسمی و آشکار آن با شجاعت و قاطعیت اشاره نمود.
سرلشکر سلامی با اشاره به ایام الله و فلسفه آن، اظهار داشت: اینکه جمهوری اسلامی ایران با رهبری و هدایت های مقام معظم رهبری توانسته است در برهه های مختلف تمامی توطئه ها را مقابل کشور عزیزمان خنثی کند، باید بگوییم هر روز این ایام یوم الله است.
فرمانده کل سپاه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: کشور ما برغم مواجهه با یک جنگ تمام عیار رسانه ای، فرهنگی، اقتصادی، اطلاعاتی و روانی که مستمر و بدون انقطاع در جریان است، درحال سازندگی است و مقاومت مردم ما نشان میدهد که قدرت حقیقی در قلب های ما است.
سلامی اضافه کرد: قدرت های بزرگ و عظیمی در یمن، سوریه و لبنان در امتداد انقلاب اسلامی شکل گرفته است و ما باید مانند دیوار حایل بین آگاهی مردم و تلاش دشمنان قرار گرفته و اجازه ندهیم دشمن ذهن مردم را با نشر اکاذیب و سیاه نمایی پر کند.
وی اظهار داشت: دشمن خیلی تلاش می کند اعتماد به نفس را از مردم بگیرند، ولی جوانان ما در بیشتر صحنه ها و عرصه ها با آگاهی، نشاط و همت جهادی و انقلابی در صحنه هستند و پیروزی را از دشمن سلب کرده اند.
فرمانده کل سپاه در آخر با اشاره به رسالت و مسئولیت های خطیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد: با وجود توطئه های دشمنان مقابل ایران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور با روشنگری، جهاد تبیین و آگاهی بخشی در ادامه نقش آفرینی های درخشان و افتخارآمیز گذشته بایستی همچنان کمک کنند تا انقلاب اسلامی از تمامی توطئه های دشمنان مصون بماند.
منبع:

1401/04/17
14:17:46
5.0 / 5
285
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد