نور معرفت

ثبت نام بیش از ۴۴ هزار نفر در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن و نغمات دینی جمهوری اسلامی ایران

ثبت نام بیش از ۴۴ هزار نفر در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن و نغمات دینی جمهوری اسلامی ایران

رییس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از ثبت نام بیش از 44 هزار نفر در دوازده رشته چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم و نغمات دینی جمهوری اسلامی ایران آگاهی داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، حمید مجیدی مهر با بیان این خبر اظهار داشت: مهلت ثبت نام چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم و نغمات دینی جمهوری اسلامی ایران در در ۱۲ رشته حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ۲۰ جزء قرآن کریم، حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم، حفظ ۵ جزء قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، مدیحه سرایی و همخوانی قرآن کریم، تفسیر عمومی قرآن کریم، ترجمه نهج البلاغه و ترجمه صحیفه سجادیه که از ۲۱ اردیبهشت سال جاری شروع شده بود، به انتها رسید.
وی افزود: در مجموع ۴۴ هزار و ۱۳۸ نفر در این ۱۲ رشته در سراسر کشور ثبت نام کردند که بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان مربوط به استان خراسان رضوی به میزان ۵۱۶۲ نفر است.
مجیدی مهر تصریح کرد: مرحله داوری رشته های آوایی قرآن در مرحله مقدماتی از ۲۱ الی ۲۶ آبان به میزبانی کرمانشاه، مرحله نهایی رشته های نغمات دینی از ۲۰ الی ۲۴ آذر به میزبانی قزوین، مرحله نهایی رشته های معارفی از ۳ الی ۵ دی به میزبانی قم و مرحله نهایی رشته های آوایی قرآنی از ۲۷ دی تا اول بهمن به میزبانی خوزستان برگزار می گردد.1401/04/13
10:10:21
5.0 / 5
421
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد