نور معرفت
تولیت آستان عبد العظیم حسنی(ع):

فروماندگی امروز آمریکا مقابل ایران شعار نیست

فروماندگی امروز آمریکا مقابل ایران شعار نیست

به گزارش نور معرفت فارس تولیت آستان مقدس عبد العظیم حسنی(ع) اظهار داشت: امروز ما در مقابل کشورهای دنیا ایستاده ایم و آمریکا در مقابل قدرت کشور ما مستاصل و تسلیم شده و این یک شعار نیست بلکه یک حقیقت به تمام معناست که همه دنیا به آن پی بردند.


حجت الاسلام قاضی عسکر شامگاه شنبه ۱۴ خرداد در مراسم بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت قیام خونین ۱۵ خرداد ماه در حرم مطهر شاهچراغ(ع) با اشاره به اینکه نباید گذشته را فراموش نماییم چون که افراد ۳۰ و ۴۰ ساله هم اکنون جامعه پیش از انقلاب را ندیدند و شرایط آن روز را نمی دانند و امکان دارد با تبلیغات مسموم دشمنان تحت تأثیر تبلیغات منفی قرار بگیرند، اظهار نمود: ضروریست تا مناسبت های مختلف گذشته این مملکت را گوشزد و یادآور کنی که آن زمان دشمنان برنامه ریزی کردند تا اسلام، دین و شرف مردم را از بین ببرند و دیکتاتوری را حاکم کنند و غرب هم سود آنرا ببرد.
به نقل از شورای هماهنگی تبلیغات فارس، تولیت آستان مقدس حضرت عبد العظیم حسنی (ع) اضافه کرد: آتاتورک را در ترکیه و رضاخان را در ایران روی کار آوردند تا اهداف شوم خویش را پیاده کنند و مستقیم بر شعائر دینی تمرکز کردند و رضا خان مقابله با دین را شروع کرد و کشف حجاب را علنی و به اسم آزادی زن، هرزگی را برای مردم به ارمغان آورد.
او ضمن اشاره به این که کشور در آن زمان وابسته اجانب و بیگانه کرده بودند و بیشتر از ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در ایران حضور داشت و اغلب پست های کلیدی و نظامی در اختیار آنها بود و همه چیز دست آنها بود، اظهار داشت: سرمایه های ما را به تاراج دادند و ملت را به سمت فساد سوق دادند و کشور را ویران کردند.
قاضی عسکر در ادامه با اشاره به اینکه امام خمینی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در یک شرایط خیلی سخت توانستند افکار عمومی را به سمت اسلام و انقلاب اسلامی هدایت کنند، اظهار داشت: امام با درایت کار را آغاز کردند و بسیاری از حوادث پس از آغاز نهضت اسلامی صورت گرفت که مهم ترین آنها دستگیری امام و تبعید ایشان به نجف و فرانسه بود.
او اظهار داشت: در زمان تبعید هم امام هدایت و راهبری مردم را برعهده داشتند تا این که انقلاب در سال ۵۷ به پیروزی رسید و امام در بین استقبال مردم وارد کشور شدند.
تولیت آستان مقدس عبدالعظیم حسنی(ع) با اشاره به اینکه امام خمینی پس از پیروزی انقلاب اسلامی توانستند آرام آرام پایه گذاری یک نظام اسلامی را انجام دهند، اظهار داشت: مهم ترین هدف امام خمینی، استوار کردن پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و با شروع جنگ تحمیلی هم امام توانستند با تدبیر جنگ تحمیلی را با کمک مردم، بسیج و نیروهای مسلح کشور هدایت کنند.
قاضی عسکر با اشاره به اینکه ایران پس از جنگ تحمیلی و رحلت امام هم توانست با رهبری های رهبر معظم انقلاب روی پای خود بایستد، اظهار داشت: امروز ایران با هدایت های رهبر معظم انقلاب به قدرت مهم در منطقه خاورمیانه تبدیل گشته است.
او اضافه کرد: امروز ما در مقابل کشورهای دنیا ایستاده ایم و آمریکا در مقابل قدرت کشور ما مستاصل و تسلیم شده است و این یک شعار نیست بلکه یک حقیقت به تمام معناست که همه دنیا به آن پی بردند.
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اظهار داشت: داشتن ۶ هزار شرکت دانش بنیان، قدرت دفاعی، نظامی، اقتصادی و صنعتی حاصل پایه گذاری امام راحل (ره) و پس از آن رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب است.
او ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی هم اظهار داشت: باید در این شرایط کنونی هم همواره پشتیبان و یار رهبر معظم انقلاب باشیم تا بتوانیم از سختی های اقتصادی هم همانند سختی هایی که در ابتدای سال ۴۲ تا کنون داشتیم با موفقیت عبور نماییم و پرچم را به دست صاحب اصلیش بسپاریم.
منبع:

1401/03/15
21:44:00
5.0 / 5
335
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد