نور معرفت

بازدید رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از سی وسومین نمایشگاه کتاب تهران

بازدید رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از سی وسومین نمایشگاه کتاب تهران

نور معرفت: حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور، عصر چهارشنبه (28 اردیبهشت ماه) از سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید نمود.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ایمانی پور با حضور در سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از بخش های مختلف همچون بخش ناشران بین المللی بازدید و از نزدیک با ناشران گفتگو نمود.
وی ضمن حضور در غرفه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، از منشورات متنوع مرکز ساماندهی ترجمه و نشر دیدن کرد.
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ضمن تورق آثار برجسته این مرکز، درباره چاپ تعدادی از کتب نکاتی را عنوان نمود.
حجت الاسلام والمسلمین ایمانی پور درباره روند ترجمه و چاپ آثار در کارگروه نهضت ترجمه، طرح پشتیبانی از ترجمه و نشر آثار فارسی به زبان های دیگر (تاپ) و مجموعه آثار انتشارات الهدی نیز، مباحثی را با مدیران مرکز ساماندهی ترجمه و نشر در بین گذاشت.
وی قبل از حضور در غرفه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد و رییس سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دیدار و درباره دستاوردهای مختلف در زمینه فروش دیجیتال و فیزیکی کتاب و اهمیت برگزاری این دوره از نمایشگاه بعد از دو سال وقفه گفتگو کردند.
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همچنین، با علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران دیدار نمود.
وی در جریان بازدید از نمایشگاه سی وسوم کتاب تهران، از غرفه های موسسه بین المللی «الهدی»، بنیاد سعدی، موسسه انقلاب اسلامی، مجمع ناشران دفاع مقدس و موسسه حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدن کرد و با مسئولان غرفه ها به گفتگو نشست.
حجت الاسلام ایمانی پور با حضور در غرفه مجمع ناشران دفاع مقدس بر روی لوح یادگاری که در غرفه طراحی شده بود تا اندیشمندان، روسا و مدیران بر روی آن رهنمودهای خودرا درباب شخصیت والای شهید سلیمانی یادداشت کنند، نوشت: «شهید سلیمانی را به جهان معرفی نماییم. ناشران دفاع مقدس انقلاب اسلامی طلایه دار این حرکت مقدس می باشند.»
منبع:

1401/03/01
11:11:05
5.0 / 5
546
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد