نور معرفت
در ۲۲ مسجد تهران؛

تنفس بامداد در ماه مبارک رمضان

تنفس بامداد در ماه مبارک رمضان

به گزارش نور معرفت تلاوت قرآن، اجرای همخوانی قرآن و تواشیح، سخنرانی و اجرای مسابقات فرهنگی قرآنی برای کودکان و نوجوانان به همراه یک افطاری ساده از بخش های برنامه تنفس بامداد به حساب می آید.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، فرهنگسرای قرآن در ماه مبارک رمضان، محافل انس با قرآن را در مساجد شهر تهران با عنوان «تنفس صبح» برگزار می نماید.
این محافل با مشارکت کارشناسان قرآن سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در مناطق ۲۲ گانه و هر محفل در یک مسجد در طول ماه مبارک انجام خواهد شد. کارشناسان قرآنی در هر منطقه یک مسجد فعال را با خود همراه کرده تا با برگزاری محفل انس با قرآن سهمی در تلاوت قرآن و انس همشهریان عزیز با کلام خدا داشته باشند.
تلاوت قرآن، اجرای همخوانی قرآن و تواشیح، سخنرانی و اجرای مسابقات فرهنگی قرآنی برای کودکان و نوجوانان به همراه یک افطاری ساده از بخش های این برنامه شمرده می شود.
تا کنون مساجد: خاتم الانبیا منطقه ۸، امام علی مقابل السلام منطقه ۳، امام خمینی (ره) منطقه ۲۱، امام حسن مجتبی مقابل السلام منطقه ۱۸، منشور منطقه ۱۱، زینبیه منطقه ۱۰، ابوالصدق مطنقه ۱۰، شهید بهشتی منطقه ۴، علی ابن الحسین مقابل السلام منطقه ۱۴، مهدیه رسالت منطقه ۶، آستان قدس علی اکبر چیذر منطقه ۱، امام حسن مقابل السلام منطقه ۷، حضرت ولیعصر (عج) منطقه ۱۵ و انصار الحسین مقابل السلام منطقه ۱۳ برای اجرای طرح تنفس بامداد هماهنگ شده اند.
علاقمندان جهت استفاده از این محافل می توانند به مساجد مذکور مراجعه و از بخش های متنوع این محافل نورانی بهره مند شوند.

1401/01/23
21:42:04
5.0 / 5
744
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد