نور معرفت
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مركزی:

محور برنامه های مذهبی و فرهنگی در استان مرکزی جهاد تبیین است

محور برنامه های مذهبی و فرهنگی در استان مرکزی جهاد تبیین است

به گزارش نور معرفت رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: جهاد تبیین محور برنامه های مذهبی و فرهنگی این استان بخصوص در اعیاد شعبانیه و گرامیداشت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی است.به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، حجت الاسلام هادی خلیلی ظهر شنبه در نشست هماهنگی بزرگداشت ۱۲ فروردین و نیمه شعبان اظهار نمود: ۱۲ فروردین سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی و از بزرگ ترین اعیاد مذهبی است.
وی تصریح کرد: با عنایت به وظیفه الهی که رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه ویژه به مبحث جهاد تبیین برعهده ما گذاشته است، می طلبد این روز به خوبی برای مردم و جوانان تبیین شود تا همواره در اذهان ملت پایدار باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در مورد بزرگداشت روز نیمه شعبان هم اظهار داشت: رویکرد برگزاری اعیاد مذهبی مردم محور است که نیاز است در این راستا اطلاع رسانی و فضاسازی مناسب از جانب دستگاههای متولی صورت گیرد.
خلیلی بیان داشت: تزئینات و فضاسازی شهری، نصب بنر و پرچم همچون برنامه هایی است که باید به صورت استانی و یکپارچه برگزار گردد و همینطور درج فرمایشات رهبری در رابطه با مبحث ۱۲ فروردین سربرگ نامه های اداری دستگاههای اجرایی باشد.
وی راه اندازی پویش های مختلف در برنامه های انقلاب اسلامی، انجام تبلیغات گسترده برای تشویق مردم با هدف حضور در برنامه ها، اجرای گروه سرود در مساجد، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، برگزاری میز خدمت، برگزاری ایستگاه های صلواتی و برگزاری جشن ۱۲ فروردین در پیاده راه امیر کبیر را از مهم ترین برنامه های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در نیمه شعبان سالروز میلاد امام زمان (عج) و ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: برگزاری آئین پیاده روی خانوادگی ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی در مرکز استان برنامه ریزی شده که در صورت بهبود وضعیت بیماری کووید ۱۹ در سرتاسر استان برگزار می گردد.


منبع:

1400/12/14
22:14:45
5.0 / 5
877
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد