نور معرفت
سی وهشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن كریم؛

رقابت ۱۲ شرکت کننده در سومین شب مسابقات بین المللی قرآن

رقابت ۱۲ شرکت کننده در سومین شب مسابقات بین المللی قرآن

به گزارش نور معرفت سومین شب سی و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با رقابت شرکت کنندگان بخش های بزرگسالان یا بخش اصلی مسابقات و بخش های دانش آموزان و نابینایان در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار گردید.


به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، سومین شب سی و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با رقابت شرکت کنندگان بخش های بزرگسالان یا بخش اصلی مسابقات و بخش های دانش آموزان و نابینایان در تالار اندیشه حوزه هنری شروع شد. یوسف الاسدی از کشور سوئد در بخش قرائت دانش آموزان، ابوبکر تشمالا از کنگو در بخش حفظ کل، عبدالله دوکاجی از نیجریه در بخش حفظ هفتمین دوره مسابقات دانش آموزی به رقابت پرداختند.
همینطور محمد عارف مولا از بنگلادش دررشته حفظ کل روشندلان تنها شرکت کننده پنجمین دوره مسابقات روشندلان جهان اسلام بود که شامگاه دیشب به عرضه محفوظاتش پرداخت.

محمد رفعه البنا از اندونزدی در رشته حفظ کل، سیدحجت ترحمی از ایران در رشته ترتیل، اویس احمدیان از افغانستان در رشته قرائت، مصطفی زاهد از مراکش در رشته ترتیل، حسن جبرئیل عمر از نیجر در رشته حفظ کل، حسین ابراهیم محمد از مصر در رشته ترتیل، یاس فضل جاسم از عراق در رشته قرائت، حسان محمود بکور از سوریه در رشته حفظ کل هم در بخش اصلی بزرگسالان به رقابت پرداختند. گفتنی است، مرحله نهایی سی و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران روزهای نهم تا چهاردهم اسفندماه با حضور ۶۲ شرکت کننده از ۲۹ کشور به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.


منبع:

1400/12/13
23:24:50
5.0 / 5
818
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد