نور معرفت
۱۲ و ۱۳ اسفند ماه؛

نهمین همایش ملی قرآن عترت و سلامت

نهمین همایش ملی قرآن عترت و سلامت

قربانی اظهار داشت: نهمین همایش ملی قرآن عترت و سلامت (ویژه جامعه پزشکی) با موضوع و محوریت قرآن و عترت مدار تحول معنوی در جامعه پزشکی همراه با احتساب امتیاز فرهنگی 12 و 13 اسفند ماه انجام می شود.


رحیم قربانی دندانپزشک و عضو گروه قرآن عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان برگزاری نهمین همایش ملی قرآن و سلامت ویژه جامعه پزشکی اظهار داشت: نهمین همایش ملی قرآن عترت و سلامت ویژه جامعه پزشکی توسط گروه قرآن و عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور و مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام می شود. وی افزود: این جلسه از بامداد پنجشنبه تا ظهر جمعه ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه برگزار و برنامه ای جامع شامل دعوت از سخنرانان همراه با نشست های تخصصی و محفل قرآنی جامعه پزشکی با همکاری دستگاه های سیستم سلامت را در بر خواهد گرفت. قربانی اشاره کرد: نهمین همایش ملی قرآن عترت و سلامت (ویژه جامعه پزشکی) با موضوع و محوریت «قرآن و عترت مدار تحول معنوی در جامعه پزشکی» همراه با احتساب امتیاز فرهنگی ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه برگزار می گردد.

عضو گروه قرآن و عترت فرهنگستان با تاکید بر سرفصل های این همایش عنوان کرد: نقش قرآن و عترت در ارتقای معنوی جامعه پزشکی، جامعه پزشکی، تحول قرآنی، شاخص ها و معیارها، تعهد حرفه ای از دیدگاه قرآن و عترت، مصادیق تحول قرآنی و معنوی در جامعه پزشکی سیستم سلامت در تراز قرآن و عترت از سرفصل ها و عناوین نهمین همایش ملی قرآن و عترت خواهند بود.

1400/12/04
20:50:14
5.0 / 5
724
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد