نور معرفت

تمدید زمان ثبت نام مسابقه فرازخوانی مشکات تا 22 بهمن

تمدید زمان ثبت نام مسابقه فرازخوانی مشکات تا 22 بهمن

به گزارش نور معرفت مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات با اشاره به دریافت اثر از قاریان ساکن در چهل کشور اظهار داشت: قبل از این 13 بهمن آخرین مهلت ارسال اثر اعلام شده بود که پیرو درخواست تعداد زیادی از علاقه مندان، همچنان دریافت اثر خواهیم داشت.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، برنامه زنده گفت وگوی اخبار قرآنی امروز یکشنبه، هفدهم بهمن ماه در ارتباط مجازی با حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی، امام جمعه کوهسار و مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات درباره موضوع «روند مسابقه بین المللی فرازخوانی مشکات» از آنتن شبکه قرآن و معارف سیما پخش گردید.
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی، امام جمعه کوهسار و مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات با اشاره به این که ثبت نام در مسابقه فرازخوانی مشکات تا ۲۲ بهمن تمدید شده است، اظهار داشت: قبل از این ۱۳ بهمن آخرین مهلت اعلام شده بود که پیرو درخواست تعداد زیادی از متسابقین در خصوص تمدید مهلت ارسال اثر این زمان تا ۲۲ بهمن تمدید گردید.
مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات با اعلان اینکه این مسابقه ویژه آقایان در همه کشورهای جهان و بدون محدودیت سنی برگزار می شود، علاقه مندان برای ثبت نام، ضبط و ارسال ویدیو می توانند بوسیله سایت مسابقات به آدرس www.MQMeshkat.com اقدام نمایند. داوطلبان شرکت در مسابقه لازم است هنگام ثبت نام تمامی مشخصات را بصورت کامل وارد کنند. علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید قطعه مورد نظر را دانلود و بعد از تمرین در سایت این مسابقه بارگذاری کنند.
وی ادامه داد: تا امروز چهل کشور در این مسابقه شرکت کرده اند که شامل کشورهای اروپایی، آمریکایی، کشورهای محور مقاومت و کشور عزیزمان ایران است و باتوجه به این استقبال پیش بینی می نماییم این تعداد تا شصت کشور هم افزایش پیدا کند.
محمدی درباره مراسم اختتامیه این مسابقه اظهار داشت: این مراسم به سبب مسئله کرونا و انتشار سویه جدید، تصمیم گرفتیم تنها با حضور نفرات برتر یازدهم اسفندماه سال جاری در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) اجرا شود. البته این مراسم با حضور قاریان برتر و سخنران مطرح کشور بصورت مجازی برپا خواهد شد.
مدیرعامل موسسه قرآنی مشکات درباره داوران این مسابقه هم اظهار داشت: هم اکنون داوری مقدماتی تمامی آثار شروع شده است، اما از ۲۳ بهمن داوری اصلی توسط ۱۰ داور انجام می شود.
وی درباره هدف و ضرورت اجرای این مسابقه اظهار داشت: ایجاد فضای رقابت سالم بین جوانان قرآنی جهان اسلام، شناخت ظرفیت های موجود در کشورهای اسلامی، تعامل با نیروهای قرآنی و فعال در دیگر کشورها و شناساندن ظرفیت قرآنی ایران همچون اهداف این مسابقه است.
محمدی افزود: معتقدیم اینطور مسابقات باید خیلی جذاب برگزار شود، چونکه هر مقدار این مسابقات بیشتر شود موجب خواهد شد تا متسابقان توانمندی خودرا محک بزنند. البته سال آینده این مسابقه برمبنای فرازخوانی چهار قاری برتر جهان اسلام ازجمله عبدالباسط برگزار می شود.
منبع:

1400/11/19
22:55:45
5.0 / 5
882
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد