نور معرفت

هرچه خیر و برکت است از تعامل حاصل می شود

هرچه خیر و برکت است از تعامل حاصل می شود

به گزارش نور معرفت قم نماینده ولی فقیه در استان قم با اعلان اینکه ما در استان بنای بر تعامل داریم برای اینکه هر چه خیر و برکت است از تعامل حاصل می شود، اظهار داشت: انسان باید در کارها و برنامه ها به دنبال تعامل و خدمت به مردم باشد و خوشبختانه ایام مسئولیت استاندار سابق از نظر کاری به دور از حاشیه بود و تعامل خوبی بر قرار بود که همین مسئله این ایام را از شیرین ترین ایام کاری برای ما کرد.


آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار بهرام سرمست استاندار سابق قم که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) انجام شد، ضمن اشاره به این که حالا در روزهای حضور حضرت معصومه (س) در قم قرار داریم، عنوان کرد: ایشان با ورودشان عطر حضرت زهرا (س) و دوده (ع) را در این سرزمین آوردند و مرکزی برای کارهای خیر شدند.
وی بابیان این که ما در استان قم بنای بر تعامل داریم برای اینکه هر چه خیر و برکت است از تعامل حاصل می شود، اظهار داشت: انسان باید در کارها و برنامه ها به دنبال تعامل و خدمت به مردم باشد و خوشبختانه ایام مسئولیت شما از نظر کاری به دور از حاشیه بود و تعامل خوبی برقرار شد که همین مسئله این ایام را از شیرین ترین ایام کاری برای ما کرده بود.
نماینده ولی فقیه در استان قم افزود: امروز هم که بنا بر مصلحت شخص دیگری در این استان مشغول به کار می شود از شما تشکر می نماییم و به یاد شما هستیم و امیدواریم که عمر طولانی در خدمت نظام اسلامی داشته باشید.
در ابتدای این دیدار نیز بهرام سرمست استاندار قم با تشکر از آیت الله سعیدی از کمبودها و کم و کاست هایی که احیاناً وجود داشته است عذرخواهی نمود و اظهار داشت: قبول مسئولیت در استان قم یک انتخاب دلی بود و در کنار انجام وظایف سازمانی و حاکمیتی این فرصت را غنیمت می دانستم تا به دین خدمت و ادای دین کنم.
وی ادامه داد: من در روزی که به این استان آمدم با حضرت معصومه (س) عهد و پیمان بستم که اگر خدمتی انجام می شود ثوابی برای آخرت باشد و امیدواریم که خداوند به لطف و کرم خود این خدمت را از ما قبول کند و کم ما را به زیاد خود بپذیرد.
استاندار قم بابیان این که با آمدن کرونا ما در تعارض بین عقل و دل بودیم و عقل حکم می کرد که از سلامت مردم صیانت نماییم، اظهار داشت: ایجاد محدودیت برای تجمعات در اختیار مکنونات قلبی ما نبود ولی در حدی که اختیار و توان داشتم اهتمام کردم که این محدودیت به صورتی با اعتقادات سازش پیدا کند و بین سلامت معنوی و سلامت جسمی تعادل برقرار شود.
وی بابیان این که امروز که اختتام ماموریت من است این ویروس در استان در وضعیت زرد قرار دارد و فوتی ها امروز صفر شده است، اظهار داشت: برای ما حتی فوت یک نفر هم سنگین است بدین سبب این ایام دوران سختی بود و خدا را شاکر هستم که به من توفیق خدمت در سخت ترین روزگار این مردم و در شریف ترین مکان را داد و امیدوار هستم که در آخرت شرمنده دوده (ع) نباشم.
سرمست اظهار داشت: از تعامل شما در جایگاه نماینده ولی فقیه در باب تعطیلی حرم و رعایت پروتکل ها در حرم و تعاملاتی که در مسائل فرهنگی استان داشتید کمال تشکر را دارم.
منبع:

1400/08/15
21:25:48
5.0 / 5
831
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد