نور معرفت

گسترش همکاری ها میان ستاد فهما و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم با امضای تفاهمنامه

گسترش همکاری ها میان ستاد فهما و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم با امضای تفاهمنامه

به گزارش نور معرفت حجت الاسلام والمسلمین روحانی از امضای تفاهمنامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم اطلاع داد.


به گزارش نور معرفت به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین «سعید روحانی» در گفت و گو با ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)، از امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم آگاهی داد و اظهار داشت: این تفاهم نامه در امتداد راهبردها و سیاست های ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به امضا رسیده است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فهما استان قم افزود: توانمندسازی افراد بوسیله آموزش های مهارتی، توسعه مشارکت با بخش های عمومی و دولتی و هم افزایی در استفاده از توانایی ها و امکانات طرفین، از با اهمیت ترین سیاست ها ذیل امضای این تفاهم نامه بشمار می رود.
وی اشاره کرد: نیازسنجی، برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی مهارتی و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های آموزشی طرفین تفاهم نامه و توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی، موضوعات این تفاهم نامه را می سازند.
مدیر ستاد فهما استان قم به تعهدات مشترک این تفاهم نامه اشاره نمود و اظهار داشت: برنامه ریزی مناسب جهت اجرائی نمودن مفاد تفاهم نامه و نظارت و ارزیابی میزان پیشرفت و رفع موانع اجرای تفاهم نامه، از تعهدات مشترک تفاهم نامه است.
حجت الاسلام روحانی اضافه کرد: مدت زمان اعتبار این تفاهم نامه یک سال بوده و در آخر این مدت، در صورت توافق طرفین، قابل تمدید خواهد بود.
در این تفاهم نامه تعهداتی نیز ویژه هر یک از طرفین تعرف شده است که اجرا می گردد.1400/07/09
11:33:27
5.0 / 5
997
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد