نور معرفت
تولیت آستان كریمه اهل بیت(ع):

اصالت دینی و ولایی مردم قم مثال زدنی است

اصالت دینی و ولایی مردم قم مثال زدنی است

قم نماینده ولی فقیه در استان قم اظهار داشت: مردم قم در کمک به محرومان یک سابقه بسیار دیرینه دارند و بسیار با شخصیت و نوع دوستی و پافشاری بر اصالت دینی و ولایی خود مردمانی مثال زدنی هستند و اگر کسی این حقیقت را ببیند و درک کند می تواند به خوبی از این ظرفیت استفاده نماید.


آیت الله سید محمد سعیدی در دیدار با اکبر میرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم و تعدادی از مسؤلان این اداره کل که در سالن محراب حرم حضرت معصومه (س) انجام شد، از عملکرد پنج ساله کمیته امداد در استان قم در رسیدگی به وضع محرومان و مستضعفان تشکر و اظهار داشت: گزارش عرضه شده از کمیته امداد و آمار شما نشان دهنده رشد بسیار مطلوب در کمک های مردمی و رسیدگی به محرومین است و این در شرایطی است که عموم مردم در وضعیت اقتصادی مناسبی به سر نمی برند ولی مردم وقتی می بینند که از خود نیازمندتر وجود دارد از جان و دل برای محرومین انجام وظیفه می کنند.
وی در مورد مردم قم اظهار داشت: مردم قم در کمک به محرومان یک سابقه بسیار دیرینه دارند و بسیار باشخصیت و نوع دوستی و پافشاری بر اصالت دینی و ولایی خود مردمانی مثال زدنی هستند و اگر کسی این حقیقت را ببیند و درک کند می تواند به خوبی از این ظرفیت استفاده نماید.
امام جمعه قم بیان نمود: همان گونه که رهبر انقلاب اسلامی بر خودکفایی خانواده های نیازمند چندین بار تاکید کردند، باید کاری نماییم که این خانواده ها به خودکفایی برسند و کمیته امداد محل استقرار برای محرومان و نیازمندان نباشد بلکه محل عبور برای این قشر باشد.
وی افزود: فکر، طرح و برنامه صحیح برای نیازمندان و ایجاد انگیزه و مشوق ها ازجمله ایجاد کارگاه های گروهی می تواند راهکار خوبی برای افزایش اشتغال زایی باشد.1400/07/07
22:23:38
5.0 / 5
649
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد