نور معرفت
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی خبرداد؛

تبلیغ رسانه ای و حضوری ۲۲۰ مبلغ نخبه در روزهای دهه محرم

تبلیغ رسانه ای و حضوری ۲۲۰ مبلغ نخبه در روزهای دهه محرم

رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اظهار داشت: در دهه اول ماه محرم سالجاری ۲۲۰ مبلغ نخبه به صورت رسانه ای و حضوری به امر مقدس تبلیغ مشغول بودند.


به گزارش نور معرفت به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت الاسلام علی عباس زاده از تبلیغ ۲۲۰ مبلّغ نخبه در دهه اول ماه محرم سالجاری اطلاع داد.
وی عنوان کرد: در دهه اول محرم سالجاری اعزام مبلغان نخبه با عنایت به آیین نامه ابلاغی ستاد ملی کرونا در خصوص اقامه مجالس ابا عبدالله الحسین (ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی صورت پذیرفت.
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی در ادامه اضافه کرد: تعداد ۲۲۰ مبلغ نخبه در اعزام مذکور شرکت داشته که ۲۵ نفر از آنها در شهر مقدس قم و افراد دیگر در سطح کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مشغول فعالیتهای تبلیغی شدند.
وی تبلیغ در رسانه را امری مهم برشمرد و اظهار داشت: با عنایت به اهمیت تبلیغ در رسانه تعداد ۸ نفر از مبلغان نخبه توانمند همچون آیات و حجج اسلام والمسلمین علی نظری منفرد، نجم الدین طبسی، سیدمحمدتقی قادری، هادی عباسی خراسانی، سیدمحمود مدنی بجستانی، سید ابوالفضل طباطبایی، محمدحسن فاضل گلپایگانی و سیدمحمود وزیری در فضای رسانه حضوری پررنگ و مؤثر داشتند.
حجت الاسلام عباس زاده بیان نمود: تبلیغ رسانه ای که با همکاری مرکز آموزش های کاربردی و پایگاه اطلاع رسانی بلاغ، به صورت حرفه ای ضبط و در صفحه اختصاصی بلاغ در هیأت آنلاین پخش گردید که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود.
وی اظهار داشت: در این سخنرانی ها به موضوع هایی چون راهبردهایی از نهضت حسینی، مسئولیت اجتماعی، رمز ماندگاری نهضت حسینی، ابعاد شخصیتی سیدالشهدا (ع)، علل به وجود آمدن جریان کربلا، سفارش هایی جهت معرفت افزایی با تاکید بر اهداف قیام سیدالشهدا (ع)، پاسخ به شبهات و … پرداخته شد.
رئیس اداره امور تبلیغ نخبگان معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی ضمن اشاره به همکاری نخبگان تبلیغی با صدا و سیمای مراکز استان ها عنوان کرد: تعداد ۲۲ نفر از نخبگان تبلیغی علاوه بر تبلیغ حضوری، با صدا وسیمای مراکز استان ها هم همکاری داشته و به صورت زنده و مستقیم و هم ضبط برنامه و پخش آن در ساعات مختلف فعالیت تبلیغ خویش را رقم زدند.
وی تصریح کرد: تعداد ۶۰ نفر از مبلغان نخبه در فضای مجازی فعالیتهایی چون ضبط و ارسال سخنرانی های چند دقیقه ای، روضه به صورت تصویری، صوتی، تبلیغ مکتوب و هم پاسخ به سوالات و شبهات را برعهده داشتند که با استقبال خوب مخاطبان مواجه گردید.

1400/06/13
22:02:28
5.0 / 5
534
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد