نور معرفت

برای توسعه باید به جوانان اعتماد کنید

برای توسعه باید به جوانان اعتماد کنید

قم نماینده آیت الله سیستانی در ایران توجه به نخبگان را مهم برشمرد و اظهار داشت: نیاز است که در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در حوزه های مختلف به پیشرفت و توسعه برسیم.


حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی در دیدار حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قم، توجه به صادرات را مهم دانست و عنوان کرد: در صادرات باید به بسته بندی و کیفیت محصولات توجه کرد بعنوان مثال از صادرات زعفران می توان ۳۵۰ میلیون دلار درآمد ارزی داشت، اما این محصول به کشورهای خارجی صادر می شود و با بسته بندی مجدد در اختیار مردم جهان قرار می گیرد که مایه تأسف دارد.
نماینده آیت الله سیستانی در ایران، توجه به نخبگان را مهم برشمرد و اظهار نمود: نیاز است که در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در حوزه های مختلف به پیشرفت و توسعه برسیم.
وی بابیان این که توجه به کودکان و تولید محتوی مناسب برای آنها، یکی از اهدافی بوده است که بنده دنبال کرده ام، افزود: برای این مهم شبکه ماهواره ای هدهد به زبان های مختلف را راه اندازی کردیم، کودکان آیندگان این کشور هستند و باید برای آنها برنامه های مناسبی دیده شود.
وی ادامه داد: اکنون شبکه های ماهواره ای برنامه های مختلفی را پخش می کنند که نیاز است دراین زمینه چاره اندیشی شود و با تولید برنامه های مناسب از تأثیر این شبکه ها بر روی کودکان جلوگیری کرد.
وی بیان کرد: برای مقابله با این شبکه های مختلف، باید برنامه های مناسبی تهیه و پخش شود که شبکه هدهد با تولید و پخش برنامه های مختلف دراین زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.1400/06/12
14:02:03
5.0 / 5
837
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد