نور معرفت
در گزارش نور معرفت اعلام شد؛

تبیین محورهای سی وپنجمین کنفرانس وحدت اسلامی در نشست های امت همدل

تبیین محورهای سی وپنجمین کنفرانس وحدت اسلامی در نشست های امت همدل

در آستانه هفته وحدت و برگزاری سی وپنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، مجمع تقریب مذاهب اسلامی، سلسله نشست هایی را با عنوان امت همدل در تبیین علمی محورهای این کنفرانس برگزار می نماید.جواد ایرجی، معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، عنوان کرد: این مجمع در نظر دارد در آستانه هفته وحدت و برگزاری سی وپنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، نشست هایی را برگزار کند. در این جلسه ها، استادان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه، موضوعات و عناوین اعلام شده کنفرانس سی و پنجم و همینطور اثری که با عنوان «امت واحده اسلامی و اتحادیه کشورهای اسلامی» را که توسط دبیرکل مجمع تقریر شده است، مورد نقد و بررسی قرار می دهند.
وی خاطرنشان کرد: «مجموعه امت واحده» مبنای تعیین موضوعات و عناوین کنفرانس بوده است و بعنوان الگوی مفهومی، بستر و چارچوب برنامه ریزی ها و فعالیتهای مجمع در رویکرد جدید خواهد بود.
ایرجی اضافه کرد: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته، این نشست ها هر هفته در ایام سه شنبه از ساعت ۱۷: ۳۰ برگزار می گردد و به صورت همزمان به صورت زنده از سایت کنفرانس ( www.iuc.taqrib.ir) و سامانه های اطلاع رسانی مجمع پخش خواهد شد و رایزنی هایی برای انعکاس نشست در شبکه های تلویزیونی هم صورت گرفته است.
به گزارش نور معرفت به نقل از مهر، سی وپنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با شعار «اتحاد اسلامی، صلح و پرهیز از تفرقه و تنازع در جهان اسلام» در هشت محور و مقارن با هفته وحدت، از بیست وهفتم مهرماه تا دوم آبان با حضور اندیشمندان و صاحب نظرانی از سراسر جهان اسلام در تهران برگزار می گردد.


منبع:

1400/06/07
23:38:09
5.0 / 5
630
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد