نور معرفت

بهروز رضوی صدای غلامحسین دینانی می شود

بهروز رضوی صدای غلامحسین دینانی می شود

نور معرفت: زندگینامه و خاطرات غلامحسین ابراهیمیِ دینانی در پنج قسمت 20 دقیقه ای و با صدای بهروز رضوی، از 13 تا 17 شهریور ماه در برنامه «کتاب شب» رادیو تهران روایت می شود.


محمدباقر رضایی ـ سردبیر و نویسنده برنامه «کتاب شب» ـ به ایسنا اظهار داشت: زندگینامه و خاطرات دکتر دینانی برمبنای منابع گوناگون، همچون کتاب فلسفه و زندگی که به همت کریم فیضی در انتشارات روزنامه اطلاعات به چاپ رسیده، تدوین و تنظیم شنیداری شده است.
این سردبیر در توضیحات بیشتر اظهار داشت: در این روایت رادیویی، شنوندگان برنامه «کتاب شب» ماجراهای جذابی را از زبان این فیلسوف به شیوه اول شخص) می شنوند که دانستنشان، آرامش بخش لحظه های زندگی است. استاد در قسمتی از خاطراتش می گوید، "من همیشه مساله دارم. بی مساله باشم می میرم. آدمها را هم مثل خودم مساله دار می کنم. گاهی هم مباحثه و فضولی می کنم. فضولم دیگر!! درباره خودم و زندگی ام هم تابحال هر چه گفته ام، پشیمانم.
فیلسوف نباید فلسفه اش را به زندگی اش بچسباند که رسوایی است. من خودم را فیلسوف نمی دانم... و راستی، عجب حرفهایی می زنم!؟ اینها را چطوری می خواهید بنویسید و بخوانید!؟ "
گفتنی است برنامه «کتاب شب» به تهیه کنندگی رضا قربانی در گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران تولید شده و در کنداکتور پخش قرار گرفته است.
در صوت زیر، دقایقی از قسمت اولِ این برنامه را با صدای بهروز رضوی می شنوید:
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود کنید: audio/mp3


منبع:

1400/06/05
15:59:11
5.0 / 5
972
تگها: دكتر , دین
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان نور معرفت
نور معرفت

nooremarefat.ir - مالکیت معنوی سایت نور معرفت متعلق به مالکین آن می باشد